See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tijdelijke Maatschap archipelago - POLO -VK wegens technisch onafscheidelijk
Beschreibung: Vermits de verschillende gebouwdelen 1 geheel vormen, toegangen en omgevingsaanleg gezamenlijk gebruikt worden en ze ook technisch verweven zijn op vlak van HVAC, lijkt het aangewezen de werken in de VUB-delen van het gebouw door dezelfde firma die EhB contracteerde te laten uitvoeren. Het betreft: werken aan het aan VUB/UZ in erfpacht gegeven deel van het EhB gebouw. Voor deze aankoop ontbreekt mededinging wegens technische onafscheidelijkheid van de oorspronkelijke opdracht (Wet inzake Overheidsopdrachten dd. 17/06/2016, artikel 42, §1, 4°, b : Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking).
Interne Kennung: UL_INFRA_2026_002
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: UL_INFRA_2026_002 - 1
Interne Kennung: 1