See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop GeneStudio en Genexus reagentia 2025-2029
Beschreibung: Het laboratorium maakt voor de DNA sequencing van tumor DNA o.a. gebruik van een Genestudio platform van Thermo Fisher. Daarnaast gebruikt het laboratorium een Genexus systeem, eveneens van Thermo Fisher, voor dezelfde analyse. Beide systemen zijn geavanceerde platforms voor next-generation sequencing (NGS). Het Genexus syteem is bovendien volautomatisch en ontworpen om het hele NGS-proces — van monster tot rapport — te vereenvoudigen en versnellen. Om een constante levering van reagentia voor dit platform te borgen, is besloten een standing order voor maandelijkse leveringen te plaatsen en deze order indien nodig stilzwijgend te verlengen. Voor deze opdracht komen alleen leveranciers in aanmerking die speciaal voor dit platform ontwikkelde verbruiksartikelen kunnen leveren. Deze opdracht omvat alle GeneStudio- en Genexus-verbruiksartikelen voor de komende 4 jaar. Verbruiksartikelen voor de uitvoering van ca. 4500 analyses
Interne Kennung: GSCAN 2025-02
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434500 Biochemische Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Verbruiksartikelen voor GeneStudio platform t.b.v. NGS op tumor DNA
Beschreibung: Om een constante levering van reagentia voor het GeneStudio platform te borgen, is besloten een standing order voor maandelijkse leveringen te plaatsen en deze order indien nodig stilzwijgend te verlengen. Voor deze opdracht komen alleen leveranciers in aanmerking die speciaal voor dit platform ontwikkelde verbruiksartikelen kunnen leveren. Deze opdracht omvat alle GeneStudio-verbruiksartikelen/reagentia voor de komende 4 jaar. Betreft: ION 550 CHIP KIT (8 pack) A34538; ION 550 KIT-CHEF 8 rxn A34541. (ca 2500 analyses per jaar, gedurende 4 jaar)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Verbruiksartikelen voor Genexus platform t.b.v. NGS op tumor DNA
Beschreibung: Om een constante levering van reagentia voor het Genexus platform te borgen, is besloten een standing order voor maandelijkse leveringen te plaatsen en deze order indien nodig stilzwijgend te verlengen. Voor deze opdracht komen alleen leveranciers in aanmerking die speciaal voor dit platform ontwikkelde verbruiksartikelen kunnen leveren. Deze opdracht omvat alle Genexus-verbruiksartikelen/reagentia voor de komende 4 jaar. Betreft: Genexus™ Library Strips 1 and 2-AS A40252; Genexus barcodes 1-96 AS combo A40257; Genexus Sequencing Kitcombo A40271; Genexus Pipette Tips 12 Rack/96 A40266; GXS TEMPL STRIPS 3-GX5 AND 4 combo A40263. ION GX5 CHIP AND GXS COUPLER kit A40269 (ca. 2000 analyses per jaar, gedurende 4 jaar)
Interne Kennung: 2