2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verkeersmaatregelen
Beschreibung: De bedoeling is dat deze raamcontractant voor de verkeersmaatregelen in de ruimste zin van het woord (tenzij anders is overeengekomen) voor onder andere: • Het instellen van alle verkeersmaatregelen t.b.v. werkzaamheden in en rondom infrastructuur met uitzondering van het werkvak (werkvakafsluiting blijft onderdeel scope uitvoerend aannemer van de werkzaamheden); • Het leveren van standaard verkeersmaatregelen volgens de CROW 96B. • Het leveren van verkeersmaatregelen ten behoeve van evenementen; • Het leveren van verkeersregelaars. Het één en ander conform het Programma van eisen opgenomen in Bijlage 4 en het Bestek Raamovereenkomst 2026-090078 in bijlage 5. De Gemeente heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Wel maximeert de Gemeente de totale omvang/waarde van deze Opdracht (initiële looptijd incl. verlengingsopties) op € 5.000.000,-
Interne Kennung: 2026-090078
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63712700 Verkehrsregelung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233290 Installation von Straßenschildern, 63712710 Verkehrsüberwachung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: scope zoals omschreven in het Beschrijvend document.