2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odnowienia wsparcia do macierzy na potrzeby LUW w Lublinie
Beschreibung: Zamawiający posiada macierz Dell PowerStore 1200T, Service Tag 31BZ983 dla której gwarancja serwisowa typu ProSupport wygasa z dniem 13 -11-2025 r. Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie gwarancji ProSupport o kolejne 3 lata wraz z usługą weryfikacji konfiguracji oraz aktualizacji oprogramowania układowego urządzenia. Wymagany poziom wsparcia ProSupport: - Dell ProSupport Next Business Day Onsite - Keep Your Hard Drive for Enterprise
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 u. 4 ustawy Pzp skraca termin składania ofert, ze względu na fakt, iż składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72591000 Entwicklung von Leistungsumfangsabkommen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.