2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zorganizowanie, zarządzanie i eksploatacja systemu Pruszkowskiego Roweru Miejskiego
Beschreibung: Zorganizowanie, zarządzanie i eksploatacja systemu Pruszkowskiego Roweru Miejskiego
Interne Kennung: BZP.271.66.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50111100 Fuhrparkverwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34431000 Fahrräder ohne Motor, 42961100 Zugangskontrollsystem
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: II. W ramach zakresu objętego prawem opcji przewiduje: 1. Zmiana terminu rozpoczęcia funkcjonowania systemu PRM dla poszczególnych lat. 2. Zmiana terminu zakończenia funkcjonowania systemu PRM dla poszczególnych lat. III. PRAWO OPCJI 2. Prawo opcji dot. rozpoczęcie funkcjonowania systemu PRM na poszczególne lata, tj. rok 2026, rok 2027, rok 2028: 1. Rok 2026 - funkcjonowanie systemu PRM od 18.04.2026r. do 04.10.2026 r. 1.1 W zakresie części objętej prawem opcji Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji nie później niż na 4 tygodnie przed rozpoczęciem funkcjonowania systemu PRM, tj. przed dniem 01.05.2026 r. , na podstawie złożenia oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji. 2. Rok 2027 - funkcjonowanie systemu PRM od 17.04.2027r. do 03.10.2027 r. 2.1 W zakresie części objętej prawem opcji Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji nie później niż na 4 tygodni przed rozpoczęciem funkcjonowania systemu PRM, tj. przed dniem 01.05.2026 r. , na podstawie złożenia oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji. 3. Rok 2028 - funkcjonowanie systemu PRM od 15.04.2028r. do 01.10.2028 r. 3.1 W zakresie części objętej prawem opcji Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji nie później niż na 4 tygodnie przed rozpoczęciem funkcjonowania systemu PRM, tj. przed dniem 01.05.2028 r. , na podstawie złożenia oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji. 4. W przypadku niewykorzystania przez Zamawiającego prawa Opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 5. Sposób rozliczenia zakresu prawa Opcji: jak dla zamówienia podstawowego. 6. Szczegółowe postanowienia dotyczące Prawa Opcji zawarte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.