See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gunningen DAS (Omgevingsdienst Haaglanden) Q2 2026
Beschreibung: Betreft de kwartaalrapportage van Q2-2026 van de gegunde opdrachten van het DAS van Omgevingsdienst Haaglanden 1
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding valt buiten het toepassingsgebied van de richtlijn. Het betreft een DAS
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1