See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maitinimas vasaros sezonui stovyklose "Pasaka", "Raganė" (2026-2028 m.)
Beschreibung: Paslaugų teikėjas visą paslaugų teikimo laikotarpį turės užtikrinti dalyvių: vaikų, besimokančių pagal pradinio, pagrindinio, vidurio ugdymo programas bei stovyklų vadovų maitinimą, tiekiant maitinimą pagal suderintą valgiaraštį, 5 kartus dienoje (pusryčiai, pietūs, pavakariai, vakarienė, naktipiečiai), užtikrinant karšto maisto tiekimą 3 kartus per dieną.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55320000 Servieren von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I PIRKIMO DALIS "PASAKA"
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Sutartis sudaroma metam su galimybe praęsti du kartu po 12 men.
Los: LOT-0002
Titel: II PIRKIMO DALIS "RAGANĖ"
Interne Kennung: 2