See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ēdināšanas pakalpojumu sniegšana Ventspils novada izglītības iestādēs
Beschreibung: Ēdināšanas pakalpojumu sniegšana Ventspils novada izglītības iestādēs
Interne Kennung: VND 2026/33
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55524000 Verpflegungsdienste für Schulen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ēdināšanas pakalpojumu sniegšana Ugāles vidusskolā
Los: LOT-0002
Titel: Ēdināšanas pakalpojumu sniegšana Piltenes pamatskolā un Piltenes pirmskolas izglītības iestādē „Taurenītis”