51686-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste – Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Sběř, v k.ú. Hrobičany a v k.ú. Velešice
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKomplexní pozemkové úpravy v k.ú. Sběř, v k.ú. Hrobičany a v k.ú. Velešice
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav v k.ú. Sběř, k.ú. Hrobičany a k.ú. Velešice, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláčkou č. 357/2013 Sb. Předpokládaná výměra řešeného území v k.ú. Sběř je 400 ha. Předpokládaná výměra řešeného území v k.ú. Hrobičany je 320ha. Předpokládaná výměra řešeného území v k.ú. Velešice je 140 ha.
Interne KennungSP9479/2021-514101
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
LosLOT-0001