2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup přenosných počítačů a příslušenství pro potřeby resortu MPSV
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky 4 kategorií přenosných počítačů a jim odpovídajícím dokovacích stanic, 2 kategorií monitorů a příslušenství, konkrétně mechanika paměťových médií, USB HUB, externí kurzorový ovladač (myš) – USB/bezdrátová, externí klávesnice, paměti USB, headset, disk CD-RW a DVD-RW, papírový obal na CD/DVD a brašna a batoh k přenosným počítačům (dále jen „Zboží“) a poskytnutí souvisejících služeb (zejména zajištění záručního servisu), a to dle aktuálních potřeb Centrálního zadavatele a Pověřujícího zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung: 411718-2023
Interne Kennung: VZ/CN/7/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: v souladu s § 56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30237460 Computertastaturen, 30237410 Computermäuse, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
5. Los
Los: LOT-0001