2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandverzekering gemeente Woerden & Oudewater
Beschreibung: De gemeenten wensen een individuele polis af te sluiten. Voor alle twee gemeenten betreft het hier een brandverzekering op basis van een Uitgebreide Gevaren dekking ten behoeve van de eigendommen van de diverse locaties van de gemeenten alsmede de onderwijslocaties (voornamelijk bestaande uitprimair- en voortgezet onderwijs). Zie nadere omschrijving in het selectiedocument Ntb
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: De opdracht dient als één geheel te worden beschouwd en leent zich niet voor splitsing in percelen waarop verschillende dienstverleners zouden worden betrokken. Het is wenselijk dat op beide brandverzekeringen dezelfde verzekeraars gaan participeren. In verband hiermee is ervoor gekozen de opdracht niet in percelen te verdelen. -
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -