See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izotópok beszerzése (KM)
Beschreibung: Izotópok beszerzése 5 részben 1 SENTISCINT (100-600 nm) 2 Multibone 3 MAA 4 Tektrotyd 20 μg készlet 5 Egyéb izotópok I-131 kapszula diagnosztikai célra (4 MBg) I-131 kapszula terápiás célra (550 MBq vagy az alatt) I-131 oldat kalibrációs célra (200 MBq felett) Sm-153 radioaktív jelzőizotóp oldat 2500 MBq Sm-153 radioaktív jelzőizotóp oldat kalibráláshoz 50 MBq Co-57 ellenőrző forrás 9,5 MBq Ajánlatkérő a Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pontja szerinti közbeszerzési eljárást indít.
Vorherige Bekanntmachung: 849391-2025
Interne Kennung: EKR001124622025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1-3, 5-13. részek: legalacsonyabb ár, 4. rész: legjobb ár-érték arány
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09344000 Radioisotope
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 4 Tektrotyd 20 μg készlet
Beschreibung: Tektrotyd 20 μg készlet 12 darab/24 hónap Ajánlatkérő az OGYEI által kiadott helyettesíthetőségi listában megjelölt helyettesítő terméket elfogad.
Interne Kennung: EKR001124622025/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Mértéke: a megadott tételes mennyiség +100% Ajánlatkérő a 24 hónapra vonatkozó mennyiségektől +100%-os mértékben eltérhet (opció) azzal, hogy a +100%-os mennyiségi eltérés esetén kizárólag egész szám lehet az opció gyakorlása során az eltéréssel együtt mennyiség értéke, és az eltérés mennyisége alapján létrejövő értéket a kerekítés általános szabályai szerint kell meghatározni. Ajánlatkérő a szállítási szerződés lejártát megelőző legkésőbb 30. napig egyoldalúan rendelkezik az opcióban foglalt mennyiség átvételéről. Az opció igénybevétele esetén az alapmennyiség szerinti szerződéses feltételek az irányadóak. A tárgyi eljárás a 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet a gyógyszerek és orvostechnikai eszközök közbeszerzésének sajátos szabályairól hatálya alá tartozik, az opció előírására a 6. § (2) bekezdése alapján került sor.
Los: LOT-0002
Titel: 5 Egyéb izotópok
Beschreibung: I-131 kapszula diagnosztikai célra (4 MBg) 40 db/24 hónap I-131 kapszula terápiás célra (550 MBq vagy az alatt) 20 db/24 hónap I-131 oldat kalibrációs célra (200 MBq felett) 10 db/24 hónap Sm-153 radioaktív jelzőizotóp oldat 2500 MBq 10 db/24 hónap Sm-153 radioaktív jelzőizotóp oldat kalibráláshoz 50 MBq 1 db/24 hónap Co-57 ellenőrző forrás 9,5 MBq 1 db/24 hónap Ajánlatkérő az OGYEI által kiadott helyettesíthetőségi listában megjelölt helyettesítő terméket elfogad.
Interne Kennung: EKR001124622025/2