2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud roltrappen
Beschreibung: In het maatschappelijk vastgoed van de gemeente Utrecht zijn diverse roltrappen aanwezig die een belangrijke bijdrage leveren aan de bereikbaarheid, toegankelijkheid en doorstroming van bezoekers. De gemeente wil een raamovereenkomst sluiten met één leverancier voor het integraal in stand houden van deze roltrappen, inclusief preventief onderhoud, correctief onderhoud, storingsafhandeling en alle overige werkzaamheden die noodzakelijk zijn om de overeengekomen prestaties te realiseren. 20 roltrappen
Interne Kennung: 2026VGU952
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50740000 Reparatur und Wartung von Rolltreppen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Eventuele toekomstige roltrappen, zie leidraad
2. Procedure
Procedure
Title: Onderhoud roltrappen
Internal identifier: 2026VGU952
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50740000 Repair and maintenance services of escalators
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: