2. Verfahren
Verfahren
Titel: toneri, tinte i ostali potrošni materijal za ispisne uređaje
Beschreibung: Toneri, tinte i ostali potrošni materijal za ispisne uređaje
Interne Kennung: 7015001
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ograničeni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125100 Tonerpatronen
5. Los
Los: LOT-0000