2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja infrastruktury wodociągowej na terenie Gminy Łososina Dolna
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Modernizacja infrastruktury wodociągowej na terenie Gminy Łososina Dolna”, dofinansowanego ze środków Programu: Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet: Fundusze europejskie dla środowiska, Działanie: Rozwijanie systemu gospodarki wodno-ściekowej. 2. Przedmiot zadania obejmuje w szczególności: • dostawę i montaż urządzeń i systemów na ujęciach wody, poprzez: a. montaż nowoczesnych przepływomierzy, zaworów zwrotnych oraz włazów studni - 8 szt. b. modernizację szaf sterujących (sterownik programowalny, sonda hydrostatyczna, sonda konduktorowa, przetwornica częstotliwości zasilanie monitoringu wizyjnego, kontaktron włazu studni oraz drzwi szafy) - 8 szt. c. wykonanie zaworów do poboru próbek ze studni ujęciowych - 8 szt. • dostawę i montaż urządzeń i systemów do zbiorników wody 5 sztuk i SUW – 2 szt., poprzez: a. montaż nowoczesnych przepływomierzy na wlocie i wylocie z zbiorników–10 szt. b. modernizację szaf sterujących (sterownik programowalny, sonda hydrostatyczna, sonda konduktorowa, przetwornica częstotliwości zasilanie monitoringu wizyjnego, kontaktron włazu studni oraz drzwi szafy) - 5 szt, (na zbiornikach) c. zautomatyzowanie pracy lampy UV oraz systemu dozowania podchlorynu sodu-3 szt. na zbiornikach Bilsko, Łęki, Tabaszowa d. montaż kontaktronów na włazach oraz kamer sferycznych-5 szt. na zbiornikach e. modernizację szaf sterujących (wpięcie do nowego systemu scada, dostawa szafy sterowniczej do obsługi stacji uzdatniania, udostępnienie informacji o stanie działania lampy UV, systemu dozowania podchlorynu, poziomach wody w studniach oraz przepływów i ilości wody wyprodukowanej przez studnie, kontrola dostępu - 2 szt. na SUW f. montaż kontaktronów w drzwiach wejściowych 2 szt. na SUW • dostawę i montaż urządzeń i systemów do zestawów hydroforowych, poprzez: a. dostawę i montaż pomp-8 szt. b. modernizację szaf sterujących (sterownik programowalny, przetwornica częstotliwości, sterownik telemetryczny, komunikacja GPRS skorelowana z systemem SCADA, zasilanie monitoringu wizyjnego, kontaktron włazu studni oraz drzwi szafy)-8 szt. c. montaż nowoczesnych przepływomierzy–8 szt. d. montaż kontaktronów na włazach oraz kamer sferycznych-8 szt. • dostawę i montaż przepływomierzy, poprzez: a. dostawę i montażu przepływomierzy na sieci wodociągowej-10 szt b. budowę modelu hydraulicznego sieci wodociągowej z podziałem na strefy c. dostawę sprzętu wraz z oprogramowanie dostosowanym do zdalnego odczytywania przepływomierzy • dostawę i montaż systemu wizualizacji obiektów, poprzez: a. Wizualizację, oprogramowanie SCADA -panel dyspozytora wraz z rozruchem–1 kpl Pełna charakterystyka i opis robót budowlano-montażowych i instalacyjnych na obiektach od 01 do nr 23 ma charakter poglądowy parametrów technicznych urządzeń. UWAGA! Opis przedmiotu zamówienia określają powyższe punkty, natomiast pełna charakterystyka i opis robót budowlano-montażowych i instalacyjnych stanowiąca pkt 1.3.2 z załącznika nr 6 do SWZ ma charakter poglądowy parametrów technicznych urządzeń. Wykonanie prac oraz rozliczenia z Wykonawcą prowadzone będą w dwóch etapach: ETAP I – obejmujący dostawę i montaż urządzeń, dostosowanie części obiektów sieciowych w celu wdrożenia systemu zarządzania tj. m.in. dostawa i montaż lub adaptacja szaf sterujących oraz wpięcie ich do systemu SCADA oraz wykonanie części innych prac dostawy i montażu, których wartość według Tabeli Elementów Rozliczeniowych dołączonej do oferty Wykonawcy nie przekracza 40% wysokości wynagrodzenia brutto za wykonanie przedmiotu umowy. Zakres przedmiotu umowy składający się na ETAP I zostnie określony w Harmonogramie rzeczowo – finansowym. ETAP II – pozostały zakres wynikający z umowy, tj. pozostała dostawa i montaż urządzeń i systemów wraz z przekazaniem licencji /jeżeli dotyczy/, służące modernizacji infrastruktury wodociągowej wraz z przekazaniem instrukcji obsługi i użytkowania systemów, przeprowadzeniem cyklu szkoleń z wdrożonych systemów, wykonaniem testów funkcjonowania wszystkich elementów systemu.
Interne Kennung: IFS.271.15.2025.SM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45250000 Bauarbeiten für Kraftwerke, Bergbau- und Produktionsanlagen und für Gebäude der Öl- und Gasindustrie, 45252126 Bau von Trinkwasseraufbereitungsanlagen, 45259900 Modernisierung von Anlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 72263000 Software-Implementierung, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48610000 Datenbanksysteme, 38421000 Durchflussmessgeräte, 32260000 Datenübertragungsanlagen, 48150000 Softwarepaket für die Industrieprozesssteuerung, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket, 51200000 Installation von Mess-, Kontroll-, Prüf- und Navigationsgeräten, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Modernizacja infrastruktury wodociągowej na terenie Gminy Łososina Dolna”, dofinansowanego ze środków Programu: Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet: Fundusze europejskie dla środowiska, Działanie: Rozwijanie systemu gospodarki wodno-ściekowej. 2. Przedmiot zadania obejmuje w szczególności: • dostawę i montaż urządzeń i systemów na ujęciach wody, poprzez: a. montaż nowoczesnych przepływomierzy, zaworów zwrotnych oraz włazów studni - 8 szt. b. modernizację szaf sterujących (sterownik programowalny, sonda hydrostatyczna, sonda konduktorowa, przetwornica częstotliwości zasilanie monitoringu wizyjnego, kontaktron włazu studni oraz drzwi szafy) - 8 szt. c. wykonanie zaworów do poboru próbek ze studni ujęciowych - 8 szt. • dostawę i montaż urządzeń i systemów do zbiorników wody 5 sztuk i SUW – 2 szt., poprzez: a. montaż nowoczesnych przepływomierzy na wlocie i wylocie z zbiorników–10 szt. b. modernizację szaf sterujących (sterownik programowalny, sonda hydrostatyczna, sonda konduktorowa, przetwornica częstotliwości zasilanie monitoringu wizyjnego, kontaktron włazu studni oraz drzwi szafy) - 5 szt, (na zbiornikach) c. zautomatyzowanie pracy lampy UV oraz systemu dozowania podchlorynu sodu-3 szt. na zbiornikach Bilsko, Łęki, Tabaszowa d. montaż kontaktronów na włazach oraz kamer sferycznych-5 szt. na zbiornikach e. modernizację szaf sterujących (wpięcie do nowego systemu scada, dostawa szafy sterowniczej do obsługi stacji uzdatniania, udostępnienie informacji o stanie działania lampy UV, systemu dozowania podchlorynu, poziomach wody w studniach oraz przepływów i ilości wody wyprodukowanej przez studnie, kontrola dostępu - 2 szt. na SUW f. montaż kontaktronów w drzwiach wejściowych 2 szt. na SUW • dostawę i montaż urządzeń i systemów do zestawów hydroforowych, poprzez: a. dostawę i montaż pomp-8 szt. b. modernizację szaf sterujących (sterownik programowalny, przetwornica częstotliwości, sterownik telemetryczny, komunikacja GPRS skorelowana z systemem SCADA, zasilanie monitoringu wizyjnego, kontaktron włazu studni oraz drzwi szafy)-8 szt. c. montaż nowoczesnych przepływomierzy–8 szt. d. montaż kontaktronów na włazach oraz kamer sferycznych-8 szt. • dostawę i montaż przepływomierzy, poprzez: a. dostawę i montażu przepływomierzy na sieci wodociągowej-10 szt b. budowę modelu hydraulicznego sieci wodociągowej z podziałem na strefy c. dostawę sprzętu wraz z oprogramowanie dostosowanym do zdalnego odczytywania przepływomierzy • dostawę i montaż systemu wizualizacji obiektów, poprzez: a. Wizualizację, oprogramowanie SCADA -panel dyspozytora wraz z rozruchem–1 kpl Pełna charakterystyka i opis robót budowlano-montażowych i instalacyjnych na obiektach od 01 do nr 23 ma charakter poglądowy parametrów technicznych urządzeń. UWAGA! Opis przedmiotu zamówienia określają powyższe punkty, natomiast pełna charakterystyka i opis robót budowlano-montażowych i instalacyjnych stanowiąca pkt 1.3.2 z załącznika nr 6 do SWZ ma charakter poglądowy parametrów technicznych urządzeń. Wykonanie prac oraz rozliczenia z Wykonawcą prowadzone będą w dwóch etapach: ETAP I – obejmujący dostawę i montaż urządzeń, dostosowanie części obiektów sieciowych w celu wdrożenia systemu zarządzania tj. m.in. dostawa i montaż lub adaptacja szaf sterujących oraz wpięcie ich do systemu SCADA oraz wykonanie części innych prac dostawy i montażu, których wartość według Tabeli Elementów Rozliczeniowych dołączonej do oferty Wykonawcy nie przekracza 40% wysokości wynagrodzenia brutto za wykonanie przedmiotu umowy. Zakres przedmiotu umowy składający się na ETAP I zostanie określony w Harmonogramie rzeczowo – finansowym. ETAP II – pozostały zakres wynikający z umowy, tj. pozostała dostawa i montaż urządzeń i systemów wraz z przekazaniem licencji /jeżeli dotyczy/, służące modernizacji infrastruktury wodociągowej wraz z przekazaniem instrukcji obsługi i użytkowania systemów, przeprowadzeniem cyklu szkoleń z wdrożonych systemów, wykonaniem testów funkcjonowania wszystkich elementów systemu.