See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie wałów przeciwpowodziowych na terenie Zarządu Zlewni w Zielonej Górze z podziałem na części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na koszeniu wałów przeciwpowodziowych położonych na terenie działania Nadzorów Wodnych w Krośnie Odrzańskim, Nowej Soli i Bytomiu Odrzańskim, Słubicach, Sulechowie i Zielonej Górze, z podziałem na części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawierają: Załącznik Nr 12 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik Nr 13 do SWZ - Przedmiar robót.
Vorherige Bekanntmachung: 187929-2026
Interne Kennung: V.ROZ.270.2.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 – Nadzór Wodny w Sulechowie
Beschreibung: Utrzymanie wałów przeciwpowodziowych: - Wał przeciwpowodziowy Pomorsko - Bródki w km 0+000-11+070, 0+000-1+870.
Interne Kennung: V.ROZ.270.2.15.2026 - Część 8