516931-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung – SYSTÉM PRE UZÁVER UŠKA ĽAVEJ PREDSIENE NA OTVORENOM HRUDNÍKU A ENDOSKOPICKY
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SYSTÉM PRE UZÁVER UŠKA ĽAVEJ PREDSIENE NA OTVORENOM HRUDNÍKU A ENDOSKOPICKY
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie špeciálneho zdravotníckeho materiálu pre systém pre uzáver uška ľavej predsiene na otvorenom hrudníku a endoskopicky. Podrobný opis predmetu zákazky vrátane vypracovaných technických špecifikácií, tvorí časť súťažných podkladov B.2 Opis predmetu zákazky.
Interne Kennung: 208/2026/VO/KK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141100 Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Svorka pre miniinvazívny uzáver uška ľavej predsiene - na otvorenom hrudníku
Beschreibung: Svorka pre miniinvazívny uzáver uška ľavej predsiene - na otvorenom hrudníku Plne implantovateľné zariadenie určené na epikardiálny uzáver uška ľavej predsiene zo sternotómie, alebo mini-thorakotómie S distálne otvoreným koncom pre jednoduché zavedenie a následné vybratie aplikátor S možnosťou repozície po naložení na uško ľavej V 4 veľkostiach – 35, 40, 45 a 50mm So sterilnou mierkou, ako súčasťou dodávky pre voľbu správnej veľkosti Predpokladané množstvo: 600 ks
Menge: 600 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Svorka pre miniinvazívny uzáver uška ľavej predsiene - endoskopicky
Beschreibung: Svorka pre miniinvazívny uzáver uška ľavej predsiene - endoskopicky Plne implantovateľné zariadenie určené na cirkulárny, epikardiálny uzáver ušká ľavej predsiene, plne thorakoskopicky Zavádzač s distálne otvoreným koncom a ovládaním pozície zariadenia na rukoväti, kompatibilný s 12mm portom S možnosťou repozície po naložení na uško ľavej predsiene V 4 veľkostiach – 35, 40, 45 a 50mm So sterilnou mierkou, ako súčasťou dodávky pre voľbu správnej veľkosti Predpokladané množstvo: 90 ks
Menge: 90 Stück