516944-2026 - Wettbewerb
Polen – Kraftfahrzeuge – Dostawa samochodów typu furgon PGE EK Operator
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa samochodów typu furgon PGE EK Operator
BeschreibungDostawa samochodów typu furgon PGE EK Operator w podziale na dwie części
Interne KennungPOST/HZ/EO/HZL/00189/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Titeldostawa 75 szt. pojazdów typu furgon ciężki
Beschreibungdostawa 75 szt. pojazdów typu furgon ciężki
Interne KennungPOST/HZ/EO/HZL/00189/2026 cz. 1
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2: dostawa 50 szt. pojazdów typu furgon lekki.
BeschreibungCzęść nr 2: dostawa 50 szt. pojazdów typu furgon lekki.
Interne KennungPOST/HZ/EO/HZL/00189/2026 cz. 2