See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud Volvo Trekkers
Beschreibung: De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om u in te schrijven voor de aanbesteding voor het verrichten van onderhoud aan trekkers van het merk Volvo, welke sinds 2017 in bezit zijn van het ministerie van Defensie. Defensie heeft op dit moment nog twaalf (12) civiele trekkers van het merk Volvo in gebruik. Deze blijven langer in gebruik dan voorzien, dus wil Defensie een overeenkomst met een opdrachtnemer afsluiten zodat in het onderhoud van deze trekkers kan blijven voorzien. De beoogde start van de overeenkomst is 02-04-2027 (2 april 2027). Op het moment van schrijven is de verwachting dat de Volvo trekkers nog drie (3) jaar na ondertekening van de overeenkomst in gebruik blijven. Echter kan het aantal te onderhouden trekkers gedurende de looptijd van de overeenkomst afnemen. De hierbij gebruikte procedure is de openbare procedure uit de Aanbestedingswet 2012. De procedure verloopt volledig elektronisch via het online aanbestedingsplatform Mercell.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge, 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport, 34138000 Straßenzugmaschinen, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 50118400 Pannen- und Abschleppdienste für Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000