516959-2026 - Wettbewerb
Polen – Ohrhörer – Dostawa aktywnych ochronników słuchu.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa aktywnych ochronników słuchu.
BeschreibungDostawa aktywnych ochronników słuchu, w podziale na 3 części
Interne KennungZP-25/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32342200 Ohrhörer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32572000 Übertragungskabel, 32342100 Kopfhörer
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - dostawa aktywnych ochronników słuchu.
BeschreibungDostawa aktywnych ochronników słuchu, zgodnie z wymaganiami zawartymi w dokumentacji postępowania.
Interne KennungCzęśc nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32572000 Übertragungskabel
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia zakresu świadczonych dostaw, z uwzględnieniem prawa opcji i odpowiednim wynagrodzeniem Wykonawcy, określonym w dokumentacji postępowania dla przedmiotowej części.
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - dostawa aktywnych ochronników słuchu.
Interne KennungCzęśc nr 2
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - dostawa aktywnych ochronników słuchu z pałąkiem. nagłownym .
BeschreibungDostawa aktywnych ochronników słuchu z pałąkiem nagłownym, zgodnie z wymaganiami zawartymi w dokumentacji postępowania.
Interne KennungCzęśc nr 3
Haupteinstufung (cpv): 32342100 Kopfhörer