516983-2025 - Wettbewerb
Polen – Stromerzeugungsanlagen – Dostawa i montaż agregatu prądotwórczego zasilanego biogazem wraz z robotami towarzyszącymi na terenie Wodnego Parku Tychy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i montaż agregatu prądotwórczego zasilanego biogazem wraz z robotami towarzyszącymi na terenie Wodnego Parku Tychy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem agregatu prądotwórczego (kogeneracyjnego) zasilanego biogazem wraz z robotami towarzyszącymi, w miejsce istniejącego kotła biogazowego Viessmann Vitoplex 200 na terenie Wodnego Parku Tychy, uruchomienie jednostki oraz pełnienie opieki serwisowej przez 24 miesiące od daty końcowego odbioru przedmiotu umowy lub 16 000 godzin pracy urządzenia, w zależności co nastąpi wcześniej. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz sposób jego wykonania określony jest w załączniku nr 9 do SWZ.
Interne KennungEU/AN/agregat_WPT/29/06/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem agregatu prądotwórczego (kogeneracyjnego) zasilanego biogazem wraz z robotami towarzyszącymi, w miejsce istniejącego kotła biogazowego Viessmann Vitoplex 200 na terenie Wodnego Parku Tychy, uruchomienie jednostki oraz pełnienie opieki serwisowej przez 24 miesiące od daty końcowego odbioru przedmiotu umowy lub 16 000 godzin pracy urządzenia, w zależności co nastąpi wcześniej.