See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kontrolní a měřící technika letecké techniky 2026
Beschreibung: Nákup kontrolní a měřící letecké techniky pro provozní letky a letky oprav letecké techniky leteckých základen AČR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38636110 Industrielaser
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Sada pro přezkušování Pitot-statického systému letounu
Beschreibung: předmětem je dodávka: a) tří (3) Sad pro přezkušování Pitot-statického systému letounu CASA C-295, tj. sady příslušenství pro přezkušování systému měření aerometrických dat na letounech CASA C-295. Sada, mimo jiné, obsahuje soupravu hadic a adaptérů, kterými se propojuje Pitot-Statická trubice letounu s pozemním testovacím zařízením, s parametry dle specifikace uvedené v příloze č. 2f) ZD; b) jedné (1) Sady pro přezkušování Pitot-statického systému letounu L-159 ALCA, tj. sady příslušenství pro přezkušování systému měření aerometrických dat na letounech L-159 Alca. Sada, mimo jiné, obsahuje soupravu hadic a adaptérů, kterými se propojuje Pitot-Statická trubice letounu s pozemním testovacím zařízením, s parametry dle specifikace uvedené v příloze č. 2f) ZD;
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0001
Titel: Videoskopy
Beschreibung: předmětem je dodávka: a) dvou (2) kusů Videoskopu – varianta A, k provádění nepřímé vizuální a bezdemontážní inspekce technického stavu sondami ve vnitřní konstrukci a v těžko dostupných místech technických zařízení, s parametry dle specifikace uvedené v příloze č. 2a) zadávací dokumentace; b) dvou (2) kusů Videoskopu – varianta B, k provádění nepřímé vizuální a bezdemontážní inspekce technického stavu sondami ve vnitřní konstrukci a v těžko dostupných místech technických zařízení, který je vybaven výkonnými 3D měřícími funkcemi, s parametry dle specifikace uvedené v příloze č. 2a) ZD. c) jednoho (1) kusu Průmyslového videoskopu, s pokročilými zobrazovacími funkcemi k provádění bezdemontážní diagnostiky útrob částí leteckých motorů, s parametry dle specifikace uvedené v příloze č. 2a) ZD.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Detektor pro měření metodou vířivých proudů
Beschreibung: předmětem je dodávka: a) tří (3) kusů Detektorů pro měření metodou vířivých proudů, tj. měřící techniky určené pro provádění kontroly stavu povrchové a podpovrchové struktury kovových materiálů nedestruktivní metodou využívající principu vířivých proudů, s parametry dle specifikace uvedené v příloze č. 2b) ZD, b) jedné (1) soupravy Příslušenství pro NDT děr pomocí rotující sondy, tj. příslušenství pro možnost provádět nedestruktivní technologii kontroly stavu povrchové struktury děr v kovových materiálech pomocí metody vířivých proudů, s parametry dle specifikace uvedené v příloze č. 2b) ZD.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Battery analyzer
Beschreibung: předmětem je dodávka: jednoho (1) kusu analyzátoru stavu baterií C7400 ER-C. Zadavatel požaduje v souladu s ust. § 89 odst. 5 a 6 zákona zcela konkrétní výrobek, neboť je určen k provádění testů kapacity EPSU (Emergency Power Supply Unit) baterií letounu A-319 a je předepsán schválenou technickou dokumentací pro údržbu tohoto letadla
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Vláknový značící laser
Beschreibung: předmětem je dodávka: tří (3) kusů Vláknového značícího laseru. Jedná se o pracoviště stojanového vláknového 2D laseru, určeného k přesnému značení zejména kovových materiálů na rovné i zakřivené plochy, permanentním způsobem, s parametry dle specifikace uvedené v příloze č. 2d) ZD
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Přístroje pro testování
Beschreibung: předmětem je dodávka: a) dvou (2) kusů Testeru radiovýškoměrů letadel, tj. testovacího zařízení určeného pro přezkušování FM/CW a pulsních radiovýškoměrů používaných v letectví, umožňující RF simulaci rádiové výšky v rozsahu min. -20 až 5500 ft, s parametry dle specifikace uvedené v příloze č. 2e) ZD; b) dvou (2) kusů Multifunkčního testeru avionických systémů, tj. přenosného testovacího přístroje určeného k provádění funkčních testů komunikačních systémů, s parametry dle specifikace uvedené v příloze č. 2e) ZD; c) dvou (2) sad Příslušenství k 1FR 6000, tj. anténních couplerů a související kabeláže k přístroji IFR 6000. Další technické informace jsou uvedeny v příloze č. 2e) ZD. Předmětem není pořízení přístroje IFR 6000.
Interne Kennung: 5