2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawę energii elektrycznej dla obiektów Technopark Pomerania w Szczecinie przy ul. Niemierzyńskiej 17 A oraz przy ul. Cyfrowej 4, 6, 8 – w okresie: 01.01.2026 r. – 31.12.2026 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa energii elektrycznej dla obiektów Technopark Pomerania, w Szczecinie przy ul. Niemierzyńskiej 17A oraz przy ul. Cyfrowej 4, 6, 8 – w okresie: 01.01.2026 r. – 31.12.2026 r.”. 2. Zakres zamówienia obejmuje dostawę energii elektrycznej na potrzeby Szczecińskiego Parku Naukowo-Technologicznego Sp. z o.o. Zestawienie punktów odbioru wyszczególniono w Załączniku nr 6 do SWZ – Lista obiektów (przyłączy energetycznych) objętych umową.
Interne Kennung: SPNT/ZP/01/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla obiektów Technopark Pomerania w Szczecinie przy ul. Niemierzyńskiej 17 A oraz przy ul. Cyfrowej 4, 6, 8 – w okresie: 01.01.2026 r. – 31.12.2026 r.