517027-2026 - Auftragsänderung
Bulgarien – Arzneimittel – „Доставка на лекарствени продукти от анатомо – терапевтични групи: M „Мускулно-скелетна система” и „N Нервна система”, по обособени позиции за нуждите на НМТБ „Цар Борис ІІІ” - V част
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Доставка на лекарствени продукти от анатомо – терапевтични групи: M „Мускулно-скелетна система” и „N Нервна система”, по обособени позиции за нуждите на НМТБ „Цар Борис ІІІ” - V част
Beschreibung: „Доставка на лекарствени продукти от анатомо – терапевтични групи: M „Мускулно-скелетна система” и „N Нервна система”, по обособени позиции за нуждите на НМТБ „Цар Борис ІІІ” - V част
Interne Kennung: 358573
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lornoxicam, Powder and solvent for solution for injection, 8 mg
Beschreibung: Lornoxicam, Powder and solvent for solution for injection, 8 mg
Interne Kennung: 358614
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Съгласно чл. 116, ал.1, т.1 от ЗОП се предвижда възможност за изменение на договора: „При липса на нов договор със същия предмет, сключен по реда на ЗОП, и в случай, че след изтичане срока на договора не е изчерпана стойността му, то същият може да бъде удължен до изразходване на предвидената в него сума, но не повече от 6 (шест) месеца.”.