2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup dwóch ambulansów 4x4 z pełnym wyposażeniem na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi” realizowany w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025–2026 (Obszar II)
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup dwóch ambulansów z pełnym wyposażeniem z napędem 4x4 na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: Załącznik nr 1 do SWZ Kosztorys ofertowy, Załączniki nr 1A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/35/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: Załącznik nr 1 do SWZ Kosztorys ofertowy, Załączniki nr 1A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 2 do SWZ.