2. Verfahren
Verfahren
Titel: Expozice pavilonu České republiky na Frankfurtském knižním veletrhu 2026
Beschreibung: dodání expozice pavilonu České republiky na mezinárodní knižní veletrh Frankfurt nad Mohanem 2026 dle vypracované projektové dokumentace
Interne Kennung: 1
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje právo omezit předmět zakázky po uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem dle § 100 ZZVZ v části předmětu zakázky o položku Model AI uvedený v PD D.1.2.4. DIGITÁLNÍ OBSAH (MAJÁK) a ve výkazu výměr v záložce PRO_260115, ident.č. 6 – programování - naprogramování jazykového modelu AI - chatovací aplikace a uložit vybranému dodavateli povinnost, aby místo této položky do předmětu plnění zahrnul modul, který mu zadavatel poskytne bezplatně do užívání. Vybraný dodavatel bude povinen o tuto položku snížit cenu předmětu zakázky. Touto změnou závazku nedojde ke změně termínů plnění uvedených v této zadávací dokumentaci a jejich přílohách. Vybraný dodavatel po skončení veletrhu nebude oprávněn tento model ani jeho část či jeho obsah žádným způsobem užívat ani dát do užívání třetím osobám a tyto bude povinen vrátit zadavateli po dokončení předmětu smlouvy (skončení veletrhu).