517046-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Softwarepaket und Informationssysteme – Forenzikus adatmentő eszközök/licencek beszerzése
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Forenzikus adatmentő eszközök/licencek beszerzése
Beschreibung: Nagysebességű, teljes fájlrendszer szintű (Full File System: FFS) adatmentés, dekódolás, analizálás, olvasás és menedzselés lehetővé tétele a legújabb verziószámú Android és iOS eszközök esetén is, beleértve a titkosított tartalmakat is. Mennyiség: 15 db adatmentő eszköz 1 db kikódolásra alkalmas eszköz A meglévő XRY Forensic liszensz XRY PRO liszenszre bővítése (3 éves licensszel) 1 db. szakértői imiger adatmentő eszköz Valamennyi rész tekintetében adás-vételi szerződés kerül megkötésre.
Interne Kennung: EKR000513292025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő az ajánlatokat a legalacsonyabb ár értékelési szempont szerint értékeli.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Adatmentő és elemző platform, kioldó eszköz
Beschreibung: Nagysebességű, teljes fájlrendszer szintű (Full File System: FFS) adatmentés, dekódolás, analizálás, olvasás és menedzselés lehetővé tétele a legújabb verziószámú Android és iOS eszközök esetén is, beleértve a titkosított tartalmakat is. Mennyiség: 15 db adatmentő eszköz 1 db kikódolásra alkalmas eszköz Az ajánlatnak tartalmaznia kell az eszköz megvásárlásakor a gyártó / forgalmazó által tartandó, 3 x 15 fős oktatást is. (Alkalmanként 1x8 óra időtartamban, szoftver telepítése, használata, hibaelhárítás, update.)
Interne Kennung: EKR000513292025/1
Haupteinstufung (cpv): 30233100 Computerspeichereinheiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Los: LOT-0002
Titel: Meglévő licenc XRY PRO licencre bővítése
Beschreibung: A meglévő XRY Forensic liszensz XRY PRO liszenszre bővítése (3 éves licensszel)
Interne Kennung: EKR000513292025/2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Los: LOT-0003
Titel: Szakértői imiger adatmentő eszköz
Beschreibung: 1 db. szakértői imiger adatmentő eszköz.
Interne Kennung: EKR000513292025/3
Haupteinstufung (cpv): 30233180 Flashspeichergeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233100 Computerspeichereinheiten, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30234000 Speichermedien