See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Szolgálati gépjárművek javítása,alkatrészbeszerzés
Beschreibung: A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság szolgálati gépjárműveinek külső szervizekben végrehajtásra kerülő javítása, alkatrészek beszerzése a szerződés mindkét fél általi aláírásától számított 24 hónapig, vagy a rendelkezésre álló keretösszeg erejéig az alábbi 4 részben: 1.: Általános javítás 191 db gépjárműre vonatkozóan, nettó 35 128 189,- Ft keretösszeg erejéig; 2.: Karosszéria javítás 191 db gépjárműre vonatkozóan, nettó 28 765 426,- Ft keretösszeg erejéig; 3.: Autóvillamossági javítás 191 db gépjárműre vonatkozóan, nettó 6 794 629,- Ft keretösszeg erejéig; 4.: Alkatrész beszerzés 191 db gépjárműre vonatkozóan, nettó 40 453 248,- Ft keretösszeg erejéig. Ennek eredményeképpen az 2026. II. negyedévében a keretmegállapodásban meghatározott feltételek szerint az AK általi közvetlen megrendelés útján közbeszerzés megvalósítására az 1. részben mindösszesen nettó 2 612 296 Ft (bruttó 3 317 616 Ft) összegben, a 2. részben mindösszesen nettó 6 437 556 Ft (bruttó 8 175 696 Ft) összegben, a 3. részben mindösszesen nettó 389 289 Ft (bruttó 494 397 Ft), a 4. részben mindösszesen nettó 2 596 571 Ft (bruttó 3 297 645 Ft) összegben került sor az alábbiak szerint. Az 1. részben Megrendelés Megrendelés Megrendelés száma dátuma Nettó összege MR-301/2026. 2026.04.14 171 156 Ft MR-382/2026. 2026.05.15 305 143 Ft MR-451/2026. 2026.06.09 305 143 Ft MR-452/2026. 2026.06.09 305 143 Ft MR-458/2026. 2026.06.10 305 143 Ft MR-468/2026. 2026.06.12 305 143 Ft MR-495/2026. 2026.06.23 305 143 Ft MR-496/2026. 2026.06.23 305 143 Ft MR-531/2026. 2026.06.29 305 143 Ft A 2. részben: Megrendelés Megrendelés Megrendelés száma dátuma nettó összege MR-304/2026. 2026.04.15 452 622 Ft MR-305/2026. 2026.04.15 495 157 Ft MR-361/2026. 2026.05.13 84 596 Ft MR-362/2026. 2026.05.13 193 931 Ft MR-362/2026. 2026.05.13 24 146 Ft MR-412/2026. 2026.05.27 83 079 Ft MR-362/2026. 2026.05.13 94 079 Ft MR-421/2026. 2026.05.29 91 659 Ft MR-422/2026. 2026.05.29 50 000 Ft MR-423/2026. 2026.05.29 54 557 Ft MR-426/2026. 2026.06.01 63 188 Ft MR-427/2026. 2026.06.01 50 000 Ft MR-442/2026. 2026.06.08 102 311 Ft MR-443/2026. 2026.06.08 108 130 Ft MR-522/2026. 2026.06.29 63 188 Ft MR-523/2026. 2026.06.29 220 180 Ft MR-524/2026. 2026.06.29 943 483 Ft MR-525/2026. 2026.06.29 142 052 Ft MR-526/2026. 2026.06.29 350 380 Ft MR-527/2026. 2026.06.29 296 817 Ft MR-528/2026. 2026.06.29 184 967 Ft MR-529/2026. 2026.06.29 344 961 Ft MR-534/2026. 2026.06.29 1 944 071 Ft A 3. részben: Megrendelés Megrendelés Megrendelés száma dátuma nettó összege MR-337/2026. 2026.05.04 312 328 Ft MR-416/2026. 2026.05.29 76 961 Ft A 4. részben: Megrendelés Megrendelés Megrendelés száma dátuma nettó összege MR-279/2026. 2026.04.01 121 926 Ft MR-280/2026. 2026.04.01 50 242 Ft MR-281/2026. 2026.04.01 5 845 Ft MR-285/2026. 2026.04.02 103 320 Ft MR-295/2026. 2026.04.09 17 291 Ft MR-296/2026. 2026.04.09 32 769 Ft MR-302/2026. 2026.04.14 181 067 Ft MR-312/2026. 2026.04.16 49 553 Ft MR-316/2026. 2026.04.16 167 837 Ft MR-329/2026. 2026.04.23 155 785 Ft MR-355/2026. 2026.05.08 93 044 Ft MR-359/2026. 2026.05.12 61 211 Ft MR-364/2026. 2026.05.13 104 958 Ft MR-365/2026. 2026.05.13 111 294 Ft MR-369/2026. 2026.05.14 32 984 Ft MR-370/2026. 2026.05.14 21 119 Ft MR-376/2026. 2026.05.14 28 594 Ft MR-377/2026. 2026.05.14 37 416 Ft MR-378/2026. 2026.05.14 29 120 Ft MR-379/2026. 2026.05.14 45 605 Ft MR-383/2026. 2026.05.15 30 282 Ft MR-398/2026. 2026.05.15 9 014 Ft MR-399/2026. 2026.05.20 199 885 Ft MR-419/2026. 2026.05.29 3 080 Ft MR-420/2026. 2026.05.29 49 700 Ft MR-428/2026. 2026.06.01 9 014 Ft MR-430/2026. 2026.06.02 249 788 Ft MR-439/2026. 2026.06.04 95 676 Ft MR-447/2026. 2026.06.09 46 796 Ft MR-448/2026. 2026.06.09 40 425 Ft MR-449/2026. 2026.06.09 21 105 Ft MR-450/2026. 2026.06.09 25 550 Ft MR-453/2026. 2026.06.09 72 324 Ft MR-454/2026. 2026.06.10 74 396 Ft MR-487/2026. 2026.06.18 18 760 Ft MR-490/2026. 2026.06.22 118 419 Ft MR-502/2026. 2026.06.24 54 425 Ft MR-503/2026. 2026.06.24 43 470 Ft MR-511/2026. 2026.06.25 4 620 Ft MR-513/2026. 2026.06.25 40 640 Ft MR-532/2026. 2026.06.29 116 795 Ft MR-533/2026. 2026.06.29 120 050 Ft
Vorherige Bekanntmachung: 385741-2025
Interne Kennung: EKR000727992025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Általános javítás
Beschreibung: A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság a vállalkozási keretmegállapodás keretében a JÁSZ-AUTÓHÁZ Kft. felé 2026. I. negyedévében 2026. 04.14. - 2026.06.29. közötti időszakban összesen nettó 2 612 296 Ft (bruttó 3 317 616 Ft) értékben hívott le szolgáltatást az alábbiak szerint: Megrendelés Megrendelés Megrendelés száma dátuma nettó összege MR-301/2026. 2026.04.14 171 156 Ft MR-382/2026. 2026.05.15 305 143 Ft MR-451/2026. 2026.06.09 305 143 Ft MR-452/2026. 2026.06.09 305 143 Ft MR-458/2026. 2026.06.10 305 143 Ft MR-468/2026. 2026.06.12 305 143 Ft MR-495/2026. 2026.06.23 305 143 Ft MR-496/2026. 2026.06.23 305 143 Ft MR-531/2026. 2026.06.29 305 143 Ft
Interne Kennung: EKR000727992025/1
Los: LOT-0002
Titel: Karosszéria javítás
Beschreibung: A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság a vállalkozási keretmegállapodás keretében a PUL Bt. felé 2026. II. negyedévében 2026. 04.15. -2026.06. 29. közötti időszakban összesen nettó 6 437 556 Ft (bruttó 8 175 696 Ft ) értékben hívott le szolgáltatást az alábbiak szerint. Megrendelés Megrendelés Megrendelés száma dátuma nettó összege MR-304/2026. 2026.04.15 452 622 Ft MR-305/2026. 2026.04.15 495 157 Ft MR-361/2026. 2026.05.13 84 596 Ft MR-362/2026. 2026.05.13 193 931 Ft MR-362/2026. 2026.05.13 24 146 Ft MR-412/2026. 2026.05.27 83 079 Ft MR-362/2026. 2026.05.13 94 079 Ft MR-421/2026. 2026.05.29 91 659 Ft MR-422/2026. 2026.05.29 50 000 Ft MR-423/2026. 2026.05.29 54 557 Ft MR-426/2026. 2026.06.01 63 188 Ft MR-427/2026. 2026.06.01 50 000 Ft MR-442/2026. 2026.06.08 102 311 Ft MR-443/2026. 2026.06.08 108 130 Ft MR-522/2026. 2026.06.29 63 188 Ft MR-523/2026. 2026.06.29 220 180 Ft MR-524/2026. 2026.06.29 943 483 Ft MR-525/2026. 2026.06.29 142 052 Ft MR-526/2026. 2026.06.29 350 380 Ft MR-527/2026. 2026.06.29 296 817 Ft MR-528/2026. 2026.06.29 184 967 Ft MR-529/2026. 2026.06.29 344 961 Ft MR-534/2026. 2026.06.29 1 944 071 Ft
Interne Kennung: EKR000727992025/2
Los: LOT-0003
Titel: Autóvillamossági javítás
Beschreibung: A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság a vállalkozási keretmegállapodás keretében a Jász-Autóház Kft. felé 2026. II. negyedévében 2026. 05.04. -2026.05.29. közötti időszakban összesen nettó 389 289 Ft (bruttó 494 397 Ft ) értékben hívott le szolgáltatást az alábbiak szerint. Megrendelés Megrendelés Megrendelés száma dátuma nettó összege MR-337/2026. 2026.05.04 312 328 Ft MR-416/2026. 2026.05.29 76 961 Ft
Interne Kennung: EKR000727992025/3
Los: LOT-0004
Titel: Alkatrész beszerzés
Beschreibung: A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság a vállalkozási keretmegállapodás keretében a JÁSZ-AUTÓHÁZ Kft. felé 2026. II. negyedévében 2026.01.07-2026.03.26. közötti időszakban összesen nettó 2 596 571 Ft (bruttó 3 297 645 Ft) értékben adott le megrendelést az alábbiak szerint:, Megrendelés Megrendelés Megrendelés száma dátuma nettó összege MR-279/2026. 2026.04.01 121 926 Ft MR-280/2026. 2026.04.01 50 242 Ft MR-281/2026. 2026.04.01 5 845 Ft MR-285/2026. 2026.04.02 103 320 Ft MR-295/2026. 2026.04.09 17 291 Ft MR-296/2026. 2026.04.09 32 769 Ft MR-302/2026. 2026.04.14 181 067 Ft MR-312/2026. 2026.04.16 49 553 Ft MR-316/2026. 2026.04.16 167 837 Ft MR-329/2026. 2026.04.23 155 785 Ft MR-355/2026. 2026.05.08 93 044 Ft MR-359/2026. 2026.05.12 61 211 Ft MR-364/2026. 2026.05.13 104 958 Ft MR-365/2026. 2026.05.13 111 294 Ft MR-369/2026. 2026.05.14 32 984 Ft MR-370/2026. 2026.05.14 21 119 Ft MR-376/2026. 2026.05.14 28 594 Ft MR-377/2026. 2026.05.14 37 416 Ft MR-378/2026. 2026.05.14 29 120 Ft MR-379/2026. 2026.05.14 45 605 Ft MR-383/2026. 2026.05.15 30 282 Ft MR-398/2026. 2026.05.15 9 014 Ft MR-399/2026. 2026.05.20 199 885 Ft MR-419/2026. 2026.05.29 3 080 Ft MR-420/2026. 2026.05.29 49 700 Ft MR-428/2026. 2026.06.01 9 014 Ft MR-430/2026. 2026.06.02 249 788 Ft MR-439/2026. 2026.06.04 95 676 Ft MR-447/2026. 2026.06.09 46 796 Ft MR-448/2026. 2026.06.09 40 425 Ft MR-449/2026. 2026.06.09 21 105 Ft MR-450/2026. 2026.06.09 25 550 Ft MR-453/2026. 2026.06.09 72 324 Ft MR-454/2026. 2026.06.10 74 396 Ft MR-487/2026. 2026.06.18 18 760 Ft MR-490/2026. 2026.06.22 118 419 Ft MR-502/2026. 2026.06.24 54 425 Ft MR-503/2026. 2026.06.24 43 470 Ft MR-511/2026. 2026.06.25 4 620 Ft MR-513/2026. 2026.06.25 40 640 Ft MR-532/2026. 2026.06.29 116 795 Ft MR-533/2026. 2026.06.29 120 050 Ft
Interne Kennung: EKR000727992025/4
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34330000 Ersatzteile für Lastkraftwagen, Lieferwagen und Personenkraftwagen