See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów piśmienno - biurowych i kalendarzy
Beschreibung: 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów piśmienno - biurowych i kalendarzy. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Vorherige Bekanntmachung: 318600-2025
Interne Kennung: D/68/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa tablic - zadanie nr 2
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa tablic w ilościach wymienionych poniżej: TABLICA SUCHOŚCIERALNA 170x100 cm OBROTOWO-JEZDNA – 2 szt.; TABLICA MOBILNA, SUCHOŚCIERALNA 120x90 cm – 1 szt. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne Kennung: Zadanie nr 2