517067-2026 - Auftragsänderung
Slowenien – Bauarbeiten – Izgradnja kampusa Vrazov trg Medicinska fakulteta UL (KVTI)
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izgradnja kampusa Vrazov trg Medicinska fakulteta UL (KVTI)
Beschreibung: Izvedba prizidave obstoječemu objektu Medicinske fakultete v Ljubljani s stavbo za izobraževanje in znanstvenoraziskovalno delo in podzemno garažo z zunanjo, prometno in komunalno ureditvijo - Kampus Vrazov trg I, 2. faza
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 522102