See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu i sprawowanie nadzoru inwestorskiego i autorskiego nad realizacją zadania pn.: „Budowa torowiska tramwajowego w Sosnowcu w ul. 11 Listopada na odcinku od ronda na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada i Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego do skrzyżowania ul. 11 Listopada i Generała Władysława Andersa”.
Beschreibung: Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu i sprawowanie nadzoru inwestorskiego i autorskiego nad realizacją zadania pn.: „Budowa torowiska tramwajowego w Sosnowcu w ul. 11 Listopada na odcinku od ronda na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada i Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego do skrzyżowania ul. 11 Listopada i Generała Władysława Andersa”, w ramach Projektu pn.: „Modernizacja i rozwój infrastruktury tramwajowej w Górnośląsko – Zagłębiowskiej Metropolii – Etap III” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027.
Vorherige Bekanntmachung: 202138-2026
Interne Kennung: UE/JRP/C/101/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu i sprawowanie nadzoru inwestorskiego i autorskiego nad realizacją zadania pn.: „Budowa torowiska tramwajowego w Sosnowcu w ul. 11 Listopada na odcinku od ronda na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada i Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego do skrzyżowania ul. 11 Listopada i Generała Władysława Andersa”, w ramach Projektu pn.: „Modernizacja i rozwój infrastruktury tramwajowej w Górnośląsko – Zagłębiowskiej Metropolii – Etap III” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. Zakres przedmiotu Umowy: Zarządzanie, rozliczanie, kontrola oraz sprawowanie nadzoru inwestorskiego i autorskiego na rzecz Zamawiającego nad realizacją całego procesu inwestycyjnego – projektowaniem i realizacją robót budowlanych w ramach Zadania wchodzącego w zakres Projektu we wszystkich branżach projektowych i robót budowlanych, w tym w zakresie robót dodatkowych i zamiennych w celu skutecznego wyegzekwowania od Wykonawcy robót wymagań dotyczących jakości stosowanych materiałów i wykonywanych robót, kosztów realizacji robót oraz wykonania zadania zgodnie z dokumentacją projektową i w terminie ustalonym w Umowie na roboty.