517092-2026 - Wettbewerb
Estland – Softwareprogrammierung und -beratung – Vaimse tervise astmelise abi piloteerimine (Sotsiaalministeerium)
Wettbewerbsbekanntmachung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vaimse tervise astmelise abi piloteerimine (Sotsiaalministeerium)
Beschreibung: Ideekonkursi eesmärk on leida parim lahenduse ideekavand ja koostööpartner vaimse tervise astmelise abi digitaalse teekonna arendamiseks ja piloteerimiseks. Ideekonkursi tulemusena soovib hankija valida pakkuja, kellega viiakse läbi lahenduse piloteeritava minimaalse töötava toote (minimum viable product, edaspidi MVP) arendus ning pilootprojekti elluviimine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312141-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud ideekonkurss
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000