See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku, usług recepcyjnych oraz usług z zakresu drobnych napraw w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku, usług recepcyjnych oraz usług z zakresu drobnych napraw w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku. 2. Zamówienie zostało podzielone na 4 części. Każda część stanowi odrębną całość i nie podlega podziałowi. 3. Ogólny opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został odrębnie dla każdej części zamówienia z podziałem na jednostki organizacyjne w załączniku nr 1a-1d do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 655707-2024
Interne Kennung: 2001-ILZ.260.22.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90914000 Parkplatzreinigung, 77314100 Anlegen von Rasen, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 79992000 Empfangsdienste, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Zamówienie należy zrealizować zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 i 1a do SWZ) oraz warunkami zawartymi we wzorze umowy (załącznik nr 10a do SWZ). 2. Świadczenie usług dla niżej wymienionych jednostek: 1) Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku 2) Pierwszy Urząd Skarbowy w Białymstoku 3) Drugi Urząd Skarbowy w Białymstoku 4) Podlaski Urząd Skarbowy w Białymstoku 5) Urząd Skarbowy w Mońkach 6) Urząd Skarbowy w Sokółce 7) Podlaski Urząd Celno-Skarbowy w Białymstoku, ul. Octowa 2 8) Podlaski Urząd Celno-Skarbowy w Białymstoku - lokalizacja w granicach miasta Białegostoku zostanie wskazana tylko wybranemu Wykonawcy 9) Podlaski Urząd Celno-Skarbowy w Białymstoku, ul. Octowa 10 10) Podlaski Urząd Celno-Skarbowy w Białymstoku, Al. 1000-lecia Państwa Polskiego 8 11) Podlaski Urząd Celno-Skarbowy w Białymstoku, Zaścianki
Interne Kennung: 2001-ILZ.260.22.2024 część 1
Los: LOT-0002
Beschreibung: 1. Zamówienie należy zrealizować zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 i 1b do SWZ) oraz warunkami zawartymi we wzorze umowy (załącznik nr 10b do SWZ). 2. Świadczenie usług dla niżej wymienionych jednostek: 1) Urząd Skarbowy w Bielsku Podlaskim 2) Urząd Skarbowy w Hajnówce 3) Urząd Skarbowy w Siemiatyczach
Interne Kennung: 2001-ILZ.260.22.2024 część 2
Los: LOT-0003
Beschreibung: 1. Zamówienie należy zrealizować zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 i 1c do SWZ) oraz warunkami zawartymi we wzorze umowy (załącznik nr 10c do SWZ). 2. Świadczenie usług dla niżej wymienionych jednostek: 1) Urząd Skarbowy w Łomży, ul. Polowa 47 2) Urząd Skarbowy w Łomży, ul. Kaktusowa 6 3) Urząd Skarbowy w Wysokiem Mazowieckiem 4) Urząd Skarbowy w Zambrowie 5) Podlaski Urząd Celno-Skarbowy w Białymstoku, Al. Legionów 147A, Łomża 6) Podlaski Urząd Celno-Skarbowy w Białymstoku, ul. Poznańska 156, Łomża
Interne Kennung: 2001-ILZ.260.22.2024 część 3
Los: LOT-0004
Beschreibung: 1. Zamówienie należy zrealizować zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 i 1d do SWZ) oraz warunkami zawartymi we wzorze umowy (załącznik nr 10d do SWZ). 2. Świadczenie usług dla niżej wymienionych jednostek: 1) Urząd Skarbowy w Augustowie 2) Urząd Skarbowy w Grajewie 3) Urząd Skarbowy w Suwałkach 4) Podlaski Urząd Celno-Skarbowy w Białymstoku, ul. Raczkowska 183, Suwałki 5) Podlaski Urząd Celno-Skarbowy w Białymstoku, Oddział Celny w Augustowie 6) Podlaski Urząd Celno-Skarbowy w Białymstoku, Budzisko
Interne Kennung: 2001-ILZ.260.22.2024 część 4