See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych dla SP ZOZ w Łęcznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych i opatrunków specjalistycznych do apteki zamkniętej, we wskazane przez Zamawiającego miejsce. Szczegółowy wykaz asortymentu zawarty jest w Załączniku Nr 2 dołączonym do SWZ, kod wg CPV: 33141110-4 Opatrunki. 2. Szczegółowe dane wymagane w przypadku wyrobów sterylnych winny być umieszczone na opakowaniu i zawierać: a) Datę ważności b) Numer serii c ) Opis produktu 3. Zamówienie podzielono na 18 zestawów (części):. W podziale na zestawy: Nazwa zestawu KOD CPV zestaw nr 1- plastry, kompresy, serwety operacyjne 33141112-8 Plastry zestaw nr 2 opatrunki specjalistyczne, opatrunki EB 33141116-6 zestawy opatrunkowe zestaw nr 3 opatrunki hemostatyczne 33141127-6 Hemostatyki wchłanialne zestaw nr 4 kompresy niejałowe 33141119-7 Kompresy zestaw nr 5 kompresy jałowe 33141119-7 Kompresy zestaw nr 6 setony, tupfery 33141116-6 zestawy opatrunkowe zestaw nr 7 gaza 33141114-2 Gaza medyczna zestaw nr 8 opatrunki gipsowe 33141116-6 zestawy opatrunkowe zestaw nr 9 lignina, wata 33141110-4 Opatrunki zestaw nr 10 opatrunki niejałowe 33141110-4 Opatrunki zestaw nr 11 kompresy jałowe, duże, opatrunki specjalistyczne 33141110-4 Opatrunki zestaw nr 12 opatrunki specjalistyczne 33141110-4 Opatrunki zestaw nr 13 opatrunki hydrożelowe 33141116-6 zestawy opatrunkowe zestaw nr 14 opatrunki specjalistyczne, opatrunki EB 33141116-6 zestawy opatrunkowe zestaw nr 15 opatrunki specjalistyczne, opatrunki EB 33141116-6 zestawy opatrunkowe zestaw nr 16 siatki do podtrzymywania opatrunków 33141116-6 zestawy opatrunkowe zestaw nr 17 opatrunki specjalistyczne, opatrunki EB 33141116-6 zestawy opatrunkowe zestaw nr 18 opatrunki specjalistyczne, opatrunki EB 33141116-6 zestawy opatrunkowe 4. Dopuszcza się składanie ofert częściowych na poszczególne zestawy. W ramach zestawu należy zaoferować wszystkie wymienione pozycje. Nie wypełnienie którejkolwiek pozycji w ramach zestawu będzie skutkowało odrzuceniem oferty. 5. Przedmiot zamówienia ma być nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2024 r., dopuszczony do obrotu na podstawie obowiązujących przepisów prawa i odpowiadać wszelkim wymaganiom określonym przepisami prawa, w szczególności ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 o wyrobach medycznych (Dz. U. 2022 poz. 974 ze zm.) oraz wolny od jakichkolwiek wad fizycznych lub prawnych i posiadać w dniu dostawy termin ważności, nie krótszy niż 12 miesięcy. 6. Podane w załącznikach parametry techniczne należy traktować, jako wzór spełniający minimalne wymagania. Proponowane przez Wykonawców elementy nie mogą posiadać parametrów gorszych od podanych, jako wzór. 7. Cały asortyment powinien posiadać dokumenty stwierdzające dopuszczenie do obrotu na terenie Polski. 8. Jeśli w dokumentacji przetargowej wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne zgodne z danymi technicznymi i parametrami zawartymi w dokumentacji. Jeżeli Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w dokumentacji stanowiącej załącznik do SWZ, ale nie podaje minimalnych parametrów, które by tę równoważność potwierdzały – Wykonawca obowiązany jest zaoferować produkt o właściwościach zbliżonych, nadający się funkcjonalnie do zapotrzebowanego zastosowania (arg. na podstawie sentencji wyroku Krajowej Izby Odwoławczej z dnia 14 października 2013 r. [sygn. akt: KIO 2315/13]). Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. UWAGA: Nazwą własną jest nazwa, pod którą oznaczony przez nią przedmiot występuje (lub występowałby) zarówno w Polsce jak i w innych krajach. 9. Ilekroć w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty, pochodzenie, normy, aprobaty, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Równoważność polega na możliwości zaoferowania przedmiotu zamówienia o nie gorszych parametrach technicznych, konfiguracjach, wymaganiach normatywnych itp. 10. Informacja o uprzedniej ocenie ofert, zgodnie z art. 139 Pzp. Wybór najkorzystniejszej oferty zostanie dokonany przy wykorzystaniu tzw. „procedury odwróconej”. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawców, których oferty zostały najwyżej ocenione, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 318008-2026
Interne Kennung: SP ZOZ – DZ / 11 / 2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0014
Titel: zestaw nr 1- plastry, kompresy, serwety operacyjne
Beschreibung: zestaw nr 1- plastry, kompresy, serwety operacyjne
Haupteinstufung (cpv): 33141112 Heftpflaster
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie
Los: LOT-0016
Titel: zestaw nr 2 opatrunki specjalistyczne, opatrunki EB
Beschreibung: zestaw nr 2 opatrunki specjalistyczne, opatrunki EB
Haupteinstufung (cpv): 33141116 Verpackte Kompressen
Los: LOT-0017
Titel: zestaw nr 3 opatrunki hemostatyczne
Beschreibung: zestaw nr 3 opatrunki hemostatyczne
Haupteinstufung (cpv): 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
Los: LOT-0018
Titel: zestaw nr 4 kompresy niejałowe
Beschreibung: zestaw nr 4 kompresy niejałowe
Haupteinstufung (cpv): 33141119 Kompressen
Los: LOT-0019
Titel: zestaw nr 5 kompresy jałowe
Beschreibung: zestaw nr 5 kompresy jałowe
Los: LOT-0020
Titel: zestaw nr 6 setony, tupfery
Beschreibung: zestaw nr 6 setony, tupfery
Los: LOT-0021
Titel: zestaw nr 7 gaza
Beschreibung: zestaw nr 7 gaza
Haupteinstufung (cpv): 33141114 Verbandmull
Los: LOT-0023
Titel: zestaw nr 8 opatrunki gipsowe
Beschreibung: zestaw nr 8 opatrunki gipsowe
Los: LOT-0024
Titel: zestaw nr 9 lignina, wata
Beschreibung: zestaw nr 9 lignina, wata
Los: LOT-0025
Titel: zestaw nr 10 opatrunki niejałowe
Beschreibung: zestaw nr 10 opatrunki niejałowe
Los: LOT-0026
Titel: zestaw nr 11 kompresy jałowe, duże, opatrunki specjalistyczne
Beschreibung: zestaw nr 11 kompresy jałowe, duże, opatrunki specjalistyczne
Los: LOT-0027
Titel: zestaw nr 12 opatrunki specjalistyczne
Beschreibung: zestaw nr 12 opatrunki specjalistyczne
Los: LOT-0028
Titel: zestaw nr 13 opatrunki hydrożelowe
Beschreibung: zestaw nr 13 opatrunki hydrożelowe
Los: LOT-0029
Titel: zestaw nr 14 opatrunki specjalistyczne, opatrunki EB
Beschreibung: zestaw nr 14 opatrunki specjalistyczne, opatrunki EB
Los: LOT-0030
Titel: zestaw nr 15 opatrunki specjalistyczne, opatrunki EB
Beschreibung: zestaw nr 15 opatrunki specjalistyczne, opatrunki EB
Los: LOT-0031
Titel: zestaw nr 16 siatki do podtrzymywania opatrunków
Beschreibung: zestaw nr 16 siatki do podtrzymywania opatrunków
Los: LOT-0032
Titel: zestaw nr 17 opatrunki specjalistyczne, opatrunki EB
Beschreibung: zestaw nr 17 opatrunki specjalistyczne, opatrunki EB
Los: LOT-0033
Titel: zestaw nr 18 opatrunki specjalistyczne, opatrunki EB
Beschreibung: zestaw nr 18 opatrunki specjalistyczne, opatrunki EB