517116-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen – Údržba a oprava kolejových vozidel 2027-2031
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚdržba a oprava kolejových vozidel 2027-2031
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je provádění údržbářských a opravářských služeb pro kolejová vozidla zadavatele. Veřejná zakázka je v souladu s ust. § 35 ZZVZ rozdělena na 4 části, z nichž každá část představuje těžkou údržbu jiných typů vozidel, a to: 1) Těžká údržba kolejového vozidla typu Vario LFR.S, LFR.E, LF2, LF2+, LF2R.S, LF3, LF3/2 (dále jen „část 1“); 2) Těžká údržba kolejového vozidla typu Stadler Tango NF2 (dále jen „část 2“); 3) Těžká údržba kolejového vozidla typu Škoda LTM 10.08, Inekon TRIO (dále jen „část 3“); 4) Těžká údržba kolejového vozidla typu Tatra KT8, T3 (dále jen „část 4“). Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v zadávací dokumentaci. Přílohy č. 3.1, 3.2, 3.3 a 3.4 zadávací dokumentace obsahující specifikaci údržbářských služeb jednotlivých typů vozidel obsahují důvěrné informace. Zadavatel poskytne příslušnou část zadávací dokumentace kvalifikovaným účastníkům zadávacího řízení v souladu s ust. § 36 odst. 8 ZZVZ ve spojení s § 96 odst. 2 ZZVZ pouze na základě žádosti a oproti předložení podepsané dohody o ochraně důvěrných informací (dále jen „NDA“). Vzor NDA, tvořící Přílohu č. 9, je uveřejněn současně se zadávací dokumentací na profilu zadavatele k volnému stažení. Blíže viz zadávací dokumentaci.
Interne KennungSVZ-40-26-UŘ-Ta
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
LosLOT-0001
TitelÚdržba a oprava kolejových vozidel 2027-2031 - část 1
BeschreibungPředmětem plnění této části veřejné zakázky je provádění údržbářských a opravářských služeb pro kolejová vozidla zadavatele typu Vario LFR.S, LFR.E, LF2, LF2+, LF2R.S, LF3, LF3/2. Blíže viz zadávací dokumentace.
Interne KennungČást 1
LosLOT-0004
TitelÚdržba a oprava kolejových vozidel 2027-2031 - část 4
BeschreibungPředmětem plnění této části veřejné zakázky je provádění údržbářských a opravářských služeb pro kolejová vozidla zadavatele typu Tatra KT8, T3. Blíže viz zadávací dokumentace.
Interne KennungČást 4
LosLOT-0003
TitelÚdržba a oprava kolejových vozidel 2027-2031 - část 3
BeschreibungPředmětem plnění této části veřejné zakázky je provádění údržbářských a opravářských služeb pro kolejová vozidla zadavatele typu Škoda LTM 10.08, Inekon TRIO. Blíže viz zadávací dokumentace.
Interne KennungČást 3
LosLOT-0002
TitelÚdržba a oprava kolejových vozidel 2027-2031 - část 2
BeschreibungPředmětem plnění této části veřejné zakázky je provádění údržbářských a opravářských služeb pro kolejová vozidla zadavatele typu Stadler Tango NF2. Blíže viz zadávací dokumentace.
Interne KennungČást 2