517118-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Detekteien und Sicherheitsdiensten – Usługi ochrony obiektów i terenów wojskowych dla jednostek i instytucji, realizowane w systemie zmianowym przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi ochrony obiektów i terenów wojskowych dla jednostek i instytucji, realizowane w systemie zmianowym przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zapewnienie całodobowej ochrony osób i mienia, obiektów przy wykorzystaniu pracowników ochrony spełniających wymagania określone w rozdziale 5 Ustawy z dnia 22 sierpnia 1997r. o ochronie osób i mienia (tekst jedn. Dz. U. z 2023 r., poz. 1605) realizowanej przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne, w całodobowym systemie zmianowym, polegająca na bezpośredniej stałej ochronie fizycznej, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych systemach i urządzeniach alarmowych, oraz zapewnienie ochrony w czasie po ogłoszeniu mobilizacji, wprowadzeniu stanu wojennego i w czasie wojny oraz w przypadku wprowadzenia stanu klęski żywiołowej, stanu nadzwyczajnego(np. epidemii) jednostek i instytucji wojskowych z podziałem na 2 zadania: Zadanie 1 – jednostki i instytucje wojskowe dyslokowane w m. Świętoszów Zadanie 2 – Kompleksy wojskowe należących do Ośrodka Szkolenia Poligonowego Żagań ( m. Dobre n/Kwisą, Trzebień, Pstrąże, Świętoszów, Joanna)
Interne Kennung85/1101/OiB/2025
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79700000 Dienstleistungen von Detekteien und Sicherheitsdiensten
5. Los
LosLOT-0001
Titelochrona obiektów i trenów wojskowych dla jednostek i instytucji wojskowych dyslokowanych w m. Świętoszów
Beschreibungochrona obiektów i trenów wojskowych dla jednostek i instytucji wojskowych dyslokowanych w m. Świętoszów
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
LosLOT-0002
Titelochrona obiektów i trenów kompleksów wojskowych należących do Ośrodka Szkolenia poligonowego Żagań (Dobre n/Kwisą, Trzebień, Pstrąże, Świętoszów, Joanna)
Beschreibungochrona obiektów i trenów kompleksów wojskowych należących do Ośrodka Szkolenia poligonowego Żagań (Dobre n/Kwisą, Trzebień, Pstrąże, Świętoszów, Joanna)