517125-2026 - Ergebnis
Tschechien – Computeranlagen und Zubehör – Dynamický nákupní systém pro centrální nákup státu na dodávky ICT komodit pro roky 2019 - 2027“ (prodloužená účinnost na celkovou dobu trvání 8 let)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém pro centrální nákup státu na dodávky ICT komodit pro roky 2019 - 2027“ (prodloužená účinnost na celkovou dobu trvání 8 let)
BeschreibungPrůběžné centrální dodávky ICT komodit (stolních počítačů, plochých monitorů, přenosných počítačů, klávesnic a myší) dle aktuálních potřeb jednotlivých pověřujících zadavatelů, včetně jejich dopravy do místa plnění, včetně poskytování souvisejících servisních služeb, jakož i dalších souvisejících služeb dle CPV kódů uvedených v zadávací dokumentaci na místech plnění.
Vorherige Bekanntmachung44611-2018
Interne KennungMV-149590/VZ-2018
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensPředmětem plnění VZ je dodávka ICT komodit. Jednotlivé položky předmětu plnění včetně technických parametrů a podmínek jsou podrobně vymezeny v Příloze Kupních smluv - Katalogu DNS – Technické specifikace předmětu plnění.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0025
TitelDNS – 2 kv. 2026 souhrn - Fadoma Data spol, s.r.o
Interne KennungN006/26/V00011373 N006/26/V00004025
LosLOT-0021
TitelDNS – 2 kv. 2026 souhrn - Azenet s.r.o.
BeschreibungPrůběžné centrální dodávky ICT komodit (stolních počítačů, plochých monitorů, přenosných počítačů, klávesnic a myší) dle aktuálních potřeb jednotlivých pověřujících zadavatelů, včetně jejich dopravy do místa plnění, včetně poskytování souvisejících servisních služeb, jakož i dalších souvisejících služeb dle uvedených CPV kódů na místě plnění.
Interne KennungN006/26/V00013334
LosLOT-0023
TitelDNS – 2 kv. 2026 souhrn - Mevra computers s.r.o.
Interne KennungN006/26/V00010464 N006/26/V00014327
LosLOT-0027
TitelDNS – 2 kv. 2026 souhrn - YOUR SYSTEM spol.s r.o.
Interne KennungN006/26/V00008353
LosLOT-0012
TitelDNS – 2 kv. 2026 souhrn - Z + M Partner, spol. s r.o.
Interne KennungN006/26/V00010228 N006/26/V00008820
LosLOT-0032
TitelDNS – 2 kv. 2026 souhrn - B2C, s.r.o.
Interne KennungN006/26/V00008346
LosLOT-0031
TitelDNS – 2 kv. 2026 souhrn - Netfox s.r.o.
Interne KennungN006/26/V00011383 N006/26/V00012336 N006/26/V00014036 N006/26/V00014139 N006/26/V00018730
LosLOT-0030
TitelDNS – 2 kv. 2026 souhrn - DATECO,s.r.o.
Interne KennungN006/26/V00012501
LosLOT-0029
TitelDNS – 2 kv. 2026 souhrn - HESPERIA s.r.o.
Interne KennungN006/26/V00004024 N006/26/V00007286 N006/26/V00014135 N006/26/V00015465 N006/26/V00016919
LosLOT-0028
TitelDNS – 2 kv. 2026 souhrn - craftsys s.r.o.
Interne KennungN006/26/V00017632