See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de exploatare forestiera si transport lemn fasonat Directia Silvica Maramures
Beschreibung: Conform caietului de sarcini :Servicii de exploatare care consta in > -doborat , sectionat, adunat, scos apropiat in platforma primara, fasonat lemn foc in mst, curatirea parchetelor (daca este cazul), conform OM 1540/2011 cu modificarile si completarile ulterioare sortarea masei lemnoase in platforma primara pe tasoane si servicii de transport masa lemnoasa.Autoritatea contractantă va răspunde in mod clar si compet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare cu 11 zile inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor. Numarul zilelor pana la care se pot solicita clarificari este de 15 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor.NOTA: Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit.
Interne Kennung: Nr. 7371/05.05.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211100 Holzfällung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OS Baia Sprie P 262 Ig
Beschreibung: conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: OS Mara P 987 Sr
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: OS Mara P1196 Sr
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: OS Mara P7 Sr
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: OS Mara P16 Cons
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: OS Mara P32 Cons
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: OS Sighet P2 Sr
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: OS Strimbu Baiut P 959 Sr
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: OS Strimbu Baiut P963 Sr
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: OS Tautii Magheraus P537 Sr
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: OS Tautii Magheraus P559 Ac I
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: OS Tautii Magheraus P562 Ac I
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: OS Tautii Magheraus P563 Ac I
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: OS Targu Lapus P915 Sr
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: OS Targu Lapus P917 Sr
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: OS Somcuta P2172 Sr
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: OS Somcuta P2173 Sr
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: OS Somcuta P2195 Sr
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: OS Somcuta P2196 Sr
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: OS Viseu P540 Pr
Interne Kennung: 20