2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zhotovení projektové dokumentace pro odvádění odpadních vod z obcí Rajhradska a Újezdska na ČOV Modřice
Beschreibung: Předmětem zakázky je vypracování dvou dílčích projektových dokumentací pro projekt s názvem „Odvádění odpadních vod z obcí Rajhradska a Újezdska na ČOV Modřice“, kdy každý bude samostatně zpracován v těchto výkonových fázích (etapách): - Vyhodnocení vstupních podkladů (VP) převzatých Zhotovitelem od Objednatele; - vypracování Záměru umístění stavby (ZUS); - zpracování podkladů, vypracování a provedení průzkumů a jejich vyhodnocení (PR) a provedení přípravných prací; - zpracování biologického hodnocení (BH); - zpracování a získání jednotného enviromentálního stanoviska (JES); - zhotovení projektové dokumentace pro podání žádosti o povolení záměru včetně propočtu nákladů a kompletní dokladové části (DSP) podle zákona č. 283/2021 Sb., stavebního zákona v rozsahu stanoveném v příloze č. 1 vyhlášky č. 131/2024 Sb., Vyhlášky o dokumentaci staveb; - spolupráce při obstarání povolení záměru (SP); - zhotovení projektové dokumentace pro provádění stavby (DPS) v rozsahu stanoveném v příloze č. 8 vyhlášky č. 131/2024 Sb., Vyhlášky o dokumentaci staveb; - technická pomoc v zadávacím řízení na výběr zhotovitele stavby (HN); - výkon autorského dohledu při realizaci stavby (AD). Podrobný rozsah služeb, které požaduje zadavatel provést, je blíže specifikován ve SMLOUVĚ a jejich přílohách.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1