2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integrale bouwteamaannemer voor renovatie, groot onderhoud en verduurzaming van Wageningen Marine Research vestiging IJmuiden
Beschreibung: Deze niet-openbare Europese aanbesteding heeft tot doel het sluiten van één bouwteamovereenkomst met één aannemer, inzake de verdere voorbereidingswerkzaamheden binnen bouwteamverband (fase 1). Indien vervolgens overeenstemming wordt bereikt over het ontwerp, de prijs en de uitvoeringscondities dan is Opdrachtgever gerechtigd om Opdracht te verlenen voor de realisatiefase (fase 2) door het sluiten van een aannemingsovereenkomst.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45262700 Umbau von Gebäuden, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
5. Los
Los: LOT-0000