2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servera piegāde
Beschreibung: Servera piegāde, saskaņā ar tehniskās specifikācijas prasībām
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server