See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jälki-ilmoitus: ensihoitoajoneuvojen alustojen hankinta
Beschreibung: Ensihoitoajoneuvojen alustojen hankinta puitejärjestelyn sisäisellä kilpailutuksella.
Interne Kennung: 2959/02.08.00.00.01/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Hankintamenettelynä on käytetty hankintalain (1397/2016) 33 §:n mukaista rajoitettua menettelyä.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2026-053825-LOT-0001