See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bestrijding Amerikaanse vogelkers en Rododendron
Beschreibung: Deze opdracht omhelst het bestrijden van houtige exoten in bossen, meer bepaald; de bestrijding van Amerikaanse vogelkers en Rododendron en in mindere mate andere exoten. De opdracht is opgedeeld in 3 percelen, elk perceel vergt een specifieke aanpak die in de technische bepalingen verder wordt verduidelijkt. In alle gevallen worden verschillende methodes toegelicht: uittrekken met de graafmachine, uittrekken of uitspitten met de hand, ringen van bomen, enzovoort. Per perceel zullen bepaalde methodes toegepast moeten worden. Let op: niet alle methodes zullen op ieder domein toegestaan worden. Steeds wordt 2 jaar lang een nabehandeling voorzien door de opdrachthouder.
Interne Kennung: ANB-TB-TOW-2025-89
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ANB-TB-TOW-2025-89 - 1 Antwerpse Kempen
Beschreibung: Domeinen Kleine en grote heide, de Inslag.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: ANB-TB-TOW-2025-89 - 2 Vlaamse Ardennen - Schelde Leie
Beschreibung: Domeinen Makegemse bossen, Parkbos Gent.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: ANB-TB-TOW-2025-89 - 3 Kust-Westhoek en Zandig Vlaanderen
Beschreibung: Domeinen Reutelbos, Pecsteen, Bulskampveld.
Interne Kennung: 3