517215-2026 - Wettbewerb
Polen – Defibrillator – Dostawa sprzętu medycznego: defibrylatora, kardiomonitora, urządzenia do kompresji klatki piersiowej, wózka do transportu chorych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego: defibrylatora, kardiomonitora, urządzenia do kompresji klatki piersiowej, wózka do transportu chorych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego: defibrylatora, kardiomonitora, urządzenia do kompresji klatki piersiowej, wózka do transportu chorych. Dostawa sprzętu medycznego objęta jest wsparciem ze środków pochodzących z dotacji Województwa Małopolskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung27/ZP/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33172200 Ausrüstung für Reanimation, 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1: Dostawa defibrylatora
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa defibrylatora. Dostawa sprzętu medycznego objęta jest wsparciem ze środków pochodzących z dotacji Województwa Małopolskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung27/ZP/2026 Pakiet 1
LosLOT-0002
TitelPakiet 2: Dostawa kardiomonitora
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa kardiomonitora. Dostawa sprzętu medycznego objęta jest wsparciem ze środków pochodzących z dotacji Województwa Małopolskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung27/ZP/2026 Pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
LosLOT-0003
TitelPakiet 3: Dostawa urządzenia do kompresji klatki piersiowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia do kompresji klatki piersiowej. Dostawa sprzętu medycznego objęta jest wsparciem ze środków pochodzących z dotacji Województwa Małopolskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung27/ZP/2026 Pakiet 3
Haupteinstufung (cpv): 33172200 Ausrüstung für Reanimation
LosLOT-0004
TitelPakiet 4: Dostawa wózka do transportu chorych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wózka do transportu chorych. Dostawa sprzętu medycznego objęta jest wsparciem ze środków pochodzących z dotacji Województwa Małopolskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung27/ZP/2026 Pakiet 4
Haupteinstufung (cpv): 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung