2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a instalace mobilní části ETCS do HDV ř. 363
Beschreibung: Předmětem této Zakázky je provedení díla spočívajícího v komplexním návrhu řešení, dodávce a instalaci mobilní části zabezpečovacího systému ETCS aplikační úrovně 2 (Level 2), která bude vyhovovat základní normě 3 (Baseline 3) včetně dalších souvisejících komponent současně instalovaných do lokomotivy, které tvoří jeden funkční celek do hnacích drážních vozidel řady 363. Dodávka možných budoucích upgrade Zařízení není součástí této Zakázky a nebude dodavatelem zahrnuta do ceny Zakázky. Podrobnější popis předmětu plnění je uveden v přílohách zadávací dokumentace, zejména v příloze č. 1 zadávací dokumentace – Technická specifikace, která současně tvoří přílohu č. 1 a nedílnou součást smlouvy a v příloze č. 2 zadávací dokumentace – Závazný návrh smlouvy.
Interne Kennung: 11657-2025-O01
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zakázka je zadávána v jednacím řízení s uveřejněním dle § 60 a násl. ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50221000 Reparatur und Wartung von Lokomotiven, 51612000 Installation von Datenverarbeitungsanlagen, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem této Zakázky je provedení díla spočívajícího v komplexním návrhu řešení, dodávce a instalaci mobilní části zabezpečovacího systému ETCS aplikační úrovně 2 (Level 2), která bude vyhovovat základní normě 3 (Baseline 3) včetně dalších souvisejících komponent současně instalovaných do lokomotivy, které tvoří jeden funkční celek do hnacích drážních vozidel řady 363 (42 ks). Dodávka možných budoucích upgrade Zařízení není součástí této Zakázky a nebude dodavatelem zahrnuta do ceny Zakázky. Podrobnější popis předmětu plnění je uveden v přílohách zadávací dokumentace, zejména v příloze č. 1 zadávací dokumentace – Technická specifikace, která současně tvoří přílohu č. 1 a nedílnou součást smlouvy a v příloze č. 2 zadávací dokumentace – Závazný návrh smlouvy.