517285-2026 - Ergebnis
Ungarn – Stapelvorrichtungen – Új teleszkópos rakodógép beszerzése SZHGT
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Új teleszkópos rakodógép beszerzése SZHGT
Beschreibung: Adásvételi szerződés „Teleszkópos rakodógép beszerzése” tárgyban Új teleszkópos rakodógép 1 db Motor teljesítmény minimum 125 LE min. 125 LE Emelési magasság minimum 6,5 m min. 6,5 m Legnagyobb teherbírás minimum 3500 kg min. 3500 kg Teherbírás max. előrenyúlásnál minimum 1000 kg min. 1000 kg Motor emissziós környezetvédelmi norma: Stage V Szükséges Hidraulika szivattyú terhelésérzékelővel minimum teljesítmény 140 (liter/perc) min. 140 liter/perc Hidrodinamikus sebességváltó, 6 előre 3 hátrameneti fokozat Szükséges Irányváltás joystickon lévő kapcsolóval Szükséges Fűtött, klímás fülke, első és hátsó ablaktörlővel, sárga forgó lámpával és minimum 2-2 darab munkalámpával elöl s hátul Szükséges Pneumatikus vezetőülés Szükséges Automatikus hűtőtisztító rendszer Szükséges Műszerfal, kijelzők minimum követelmény: motor fordulatszám, hűtővíz hőfokmérő, üzemanyag szintmérő, a gép működését és annak hibáit jelző kontrollfények Szükséges A rakodógép rendelkezzen műszaki vizsgával a forgalomba helyezéshez Szükséges Automata központi zsírzó berendezéssel felszerelt Szükséges A rakodógépet plusz hidraulika körrel kell kiépíteni - mágneszszeleppel- bálafogó adapter oldalmozgatójához Szükséges TARTOZÉKOK, ADAPTEREK Trágyakanál, leszorítóval: Ipari felhasználási célú Szükséges Kanál térfogata minimum 1500 liter Szükséges Jótállás időtartama 12 hónap Szükséges Raklapvilla: Villaszár hossza minimum 1200 mm Szükséges Jótállás időtartama minimum 12 hónap Szükséges A Munkagép csak új gyártású lehet, nem lehet bemutató darab vagy használt. A Munkagép tartozékainak újnak kell lennie. Újnak minősül az, amely sem Magyarországon, sem külföldön nem volt bemutatónak és próbatartozéknak sem használva, és nem volt soha felújítva. Vonatkozó rendelkezések elsődlegesen, de nem kizárólagosan: a) 2013. évi V. törvény a Polgári Törvénykönyvről, a) 5/1990 (IV.12.) KöHÉM rendelet a közúti járművek műszaki megvizsgálásáról, b) 6/1990. (IV.12.) KÖHÉM rendelet a közúti járművek forgalomba helyezésének és forgalomban tartásának műszaki feltételeiről. Valamennyi, a rendeletben rögzített/hivatkozott jóváhagyási kötelezettség alá tartozó járműalkatrész, tartozékok és tulajdonság rendelkezzen ENSZ-EGB előírás szerinti jóváhagyással. c) 1988. évi I. törvény a közúti közlekedésről Részletes leírás a csatolt dokumentumokban.
Vorherige Bekanntmachung: 292405-2026
Interne Kennung: EKR000716952026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Az ajánlatkérő a legjobb ár-érték arány szempontja alapján legkedvezőbb ajánlatot hirdeti nyertesnek az alábbi szempontok alapján. (Kbt. 76. § (2) c) pontja)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44614310 Stapelvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Adásvételi szerződés „Teleszkópos rakodógép beszerzése” tárgyban Új teleszkópos rakodógép 1 db Motor teljesítmény minimum 125 LE min. 125 LE Emelési magasság minimum 6,5 m min. 6,5 m Legnagyobb teherbírás minimum 3500 kg min. 3500 kg Teherbírás max. előrenyúlásnál minimum 1000 kg min. 1000 kg Motor emissziós környezetvédelmi norma: Stage V Szükséges Hidraulika szivattyú terhelésérzékelővel minimum teljesítmény 140 (liter/perc) min. 140 liter/perc Hidrodinamikus sebességváltó, 6 előre 3 hátrameneti fokozat Szükséges Irányváltás joystickon lévő kapcsolóval Szükséges Fűtött, klímás fülke, első és hátsó ablaktörlővel, sárga forgó lámpával és minimum 2-2 darab munkalámpával elöl s hátul Szükséges Pneumatikus vezetőülés Szükséges Automatikus hűtőtisztító rendszer Szükséges Műszerfal, kijelzők minimum követelmény: motor fordulatszám, hűtővíz hőfokmérő, üzemanyag szintmérő, a gép működését és annak hibáit jelző kontrollfények Szükséges A rakodógép rendelkezzen műszaki vizsgával a forgalomba helyezéshez Szükséges Automata központi zsírzó berendezéssel felszerelt Szükséges A rakodógépet plusz hidraulika körrel kell kiépíteni - mágneszszeleppel- bálafogó adapter oldalmozgatójához Szükséges TARTOZÉKOK, ADAPTEREK Trágyakanál, leszorítóval: Ipari felhasználási célú Szükséges Kanál térfogata minimum 1500 liter Szükséges Jótállás időtartama 12 hónap Szükséges Raklapvilla: Villaszár hossza minimum 1200 mm Szükséges Jótállás időtartama minimum 12 hónap Szükséges A Munkagép csak új gyártású lehet, nem lehet bemutató darab vagy használt. A Munkagép tartozékainak újnak kell lennie. Újnak minősül az, amely sem Magyarországon, sem külföldön nem volt bemutatónak és próbatartozéknak sem használva, és nem volt soha felújítva. Vonatkozó rendelkezések elsődlegesen, de nem kizárólagosan: a) 2013. évi V. törvény a Polgári Törvénykönyvről, a) 5/1990 (IV.12.) KöHÉM rendelet a közúti járművek műszaki megvizsgálásáról, b) 6/1990. (IV.12.) KÖHÉM rendelet a közúti járművek forgalomba helyezésének és forgalomban tartásának műszaki feltételeiről. Valamennyi, a rendeletben rögzített/hivatkozott jóváhagyási kötelezettség alá tartozó járműalkatrész, tartozékok és tulajdonság rendelkezzen ENSZ-EGB előírás szerinti jóváhagyással. c) 1988. évi I. törvény a közúti közlekedésről Az ajánlatkérő elvárásait a mellékletben meghatározott műszaki leírások tartalmazzák. A mellékletben megadott részletes értékeknek megfelelő, illetve azzal egyenértékű paraméterekkel rendelkező munkagépet tartalmazó ajánlatot fogadjuk el érvényes ajánlatnak (321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3)), amennyiben az eltérés nem jelent változtatást az eljárás tárgyának használatában, ill. használhatóságában. Az egyenértékűség megállapítása az ajánlatkérő kompetenciája. Részletes leírás a csatolt dokumentumokban.
Interne Kennung: EKR000716952026/1