2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pierwsze wyposażenie w urządzenia medyczne, sprzęt i pomoce dydaktyczne pomieszczeń Centrum Pielęgniarstwa Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku - budynek dydaktyczny i Centrum Symulacji Medycznych, z podziałem na 8 części
Beschreibung: Pierwsze wyposażenie w urządzenia medyczne, sprzęt i pomoce dydaktyczne pomieszczeń Centrum Pielęgniarstwa Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku - budynek dydaktyczny i Centrum Symulacji Medycznych, z podziałem na 8 części: 1. STÓŁ OPERACYJNY - 1 SZT. 2. ŁÓŻKO SZPITALNE PACJENTA DOROSŁEGO - 9 SZT. 3. ELEKTRYCZNE ŁÓŻKO SZPITALNE - 2 SZT. 4. STOLIK CHIRURGICZNY NARZĘDZIOWY - 6 SZT. 5. STANOWISKO DO PIELĘGNACJI NIEMOWLĄT - 2 SZT. 6. ŁÓŻECZKO DZIECIĘCE SZPITALNE – 2 SZT. 7. STOLIK (PRZEWIJAK) DO BADAŃ NIEMOWLĄT – 5 SZT. 8. WÓZEK DO TRANSPORTU PACJENTA - 3 SZT. Dostawa wraz z rozładunkiem, wniesieniem, zainstalowaniem, uruchomieniem urządzenia oraz dostarczeniem instrukcji stanowiskowej wraz z jej wdrożeniem.
Interne Kennung: AZP.25.1.30.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192230 Operationstische
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część 1 - STÓŁ OPERACYJNY - 1 SZT.
Beschreibung: Część 1 - STÓŁ OPERACYJNY - 1 SZT.
Interne Kennung: AZP.25.1.30.2025.1
Los: LOT-0003
Titel: Część 2 - ŁÓŻKO SZPITALNE PACJENTA DOROSŁEGO - 9 SZT.
Beschreibung: Część 2 - ŁÓŻKO SZPITALNE PACJENTA DOROSŁEGO - 9 SZT.
Interne Kennung: AZP.25.1.30.2025.2
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
Los: LOT-0004
Titel: Część 3 - ELEKTRYCZNE ŁÓŻKO SZPITALNE - 2 SZT.
Beschreibung: Część 3 - ELEKTRYCZNE ŁÓŻKO SZPITALNE - 2 SZT.
Interne Kennung: AZP.25.1.30.2025.3
Los: LOT-0005
Titel: Część 4 - STOLIK CHIRURGICZNY NARZĘDZIOWY - 6 SZT.
Beschreibung: Część 4 - STOLIK CHIRURGICZNY NARZĘDZIOWY - 6 SZT.
Interne Kennung: AZP.25.1.30.2025.4
Haupteinstufung (cpv): 33192200 Medizinische Tische
Los: LOT-0006
Titel: Część 5 - STANOWISKO DO PIELĘGNACJI NIEMOWLĄT - 2 SZT.
Beschreibung: Część 5 - STANOWISKO DO PIELĘGNACJI NIEMOWLĄT - 2 SZT.
Interne Kennung: AZP.25.1.30.2025.5
Haupteinstufung (cpv): 33192210 Untersuchungstische
Los: LOT-0007
Titel: Część 6 - ŁÓŻECZKO DZIECIĘCE SZPITALNE – 2 SZT.
Beschreibung: Część 6 - ŁÓŻECZKO DZIECIĘCE SZPITALNE – 2 SZT.
Interne Kennung: AZP.25.1.30.2025.6
Haupteinstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten
Los: LOT-0008
Titel: Część 7 - STOLIK (PRZEWIJAK) DO BADAŃ NIEMOWLĄT – 5 SZT.
Beschreibung: Część 7 - STOLIK (PRZEWIJAK) DO BADAŃ NIEMOWLĄT – 5 SZT.
Interne Kennung: AZP.25.1.30.2025.7
Los: LOT-0009
Titel: Część 8 - WÓZEK DO TRANSPORTU PACJENTA - 3 SZT.
Beschreibung: Część 8 - WÓZEK DO TRANSPORTU PACJENTA - 3 SZT.
Interne Kennung: AZP.25.1.30.2025.8
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte