See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego w powiecie kwidzyńskim – modernizacja obiektów szkolnych wraz z wyposażeniem – etap II” – wyposażenie ZS 1 w Kwidzynie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do Zespołu Szkół Nr 1 w Kwidzynie w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego w powiecie kwidzyńskim – modernizacja obiektów szkolnych wraz z wyposażeniem – etap II” – wyposażenie ZS 1 w Kwidzynie w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021 – 2027, Priorytetu 6. Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFRR), Działania 6.2. Infrastruktura edukacji włączającej i zawodowej, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego: Część nr 1- Dostawa skanera 3D i drukarki 3D- 1 zestaw (w skład zestawu wchodzi 1 sztuka skanera 3 D i 1 sztuka drukarki 3D). Część nr 2- Dostawa Serwerów, każdy serwer z dwoma kartami sieciowymi wraz z systemem operacyjnym – 9 sztuk serwerów. 1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1A-1B do SWZ. 2.Nazwy i kody Wspólnego Słownik Zamówień (CPV): - 38520000- 6 - Skanery, - 42962000- 7 - Urządzenia drukujące i graficzne, - 48820000-2 - Serwery, - 48800000-6 - Systemy i serwery informacyjne. 3.Zamawiający dopuszcza przy realizacji zamówienia zastosowanie urządzeń i materiałów równoważnych co do jakości i surowców użytych do ich wykonania do materiałów i urządzeń podanych w dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami). 4.Jeśli w dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami) wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, Zamawiający - w odniesieniu do wskazanych wprost w dokumentacji zamówienia parametrów, czy danych (technicznych lub jakichkolwiek innych), identyfikujących pośrednio lub bezpośrednio towar bądź produkt - dopuszcza rozwiązania równoważne zgodne z danymi technicznymi i parametrami zawartymi w w/w dokumentacji. Jako rozwiązania równoważne, należy rozumieć rozwiązania charakteryzujące się parametrami nie gorszymi od wymaganych, a znajdujących się w dokumentacji. 5.Gdziekolwiek w dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami) występują odniesienia do Polskich Norm, dopuszczalne jest stosowanie odpowiednich norm krajów Unii Europejskiej, w zakresie przyjętym przez polskie prawodawstwo. 6.Wszędzie tam, gdzie dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami), przy opisie zastosowanych materiałów lub urządzeń wskazano znaki towarowe, patenty lub pochodzenie przyjmuje się, że mogą być zastosowane materiały lub urządzenia równoważne. Wskazanie znaku towarowego, patentu lub pochodzenia ma charakter jedynie przykładowy i użyty jest w celu określenia standardów jakościowych i klasy, wymaganych w odniesieniu do stosowanych materiałów lub urządzeń. W przypadku, gdy powoływane normy i przepisy są państwowe lub odnoszą się do konkretnego kraju lub regionu, mogą być również stosowane inne odpowiednie normy zapewniające równy lub wyższy poziom wykonania niż powołane normy lub przepisy.
Vorherige Bekanntmachung: 382044-2026
Interne Kennung: ORIV.272.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38520000 Scanner
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 48820000 Server, 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa skanera 3D i drukarki 3D- 1 zestaw (w skład zestawu wchodzi 1 sztuka skanera 3 D i 1 sztuka drukarki 3D)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do Zespołu Szkół Nr 1 w Kwidzynie w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego w powiecie kwidzyńskim – modernizacja obiektów szkolnych wraz z wyposażeniem – etap II” – wyposażenie ZS 1 w Kwidzynie w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021 – 2027, Priorytetu 6. Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFRR), Działania 6.2. Infrastruktura edukacji włączającej i zawodowej, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego: Część nr 1- Dostawa skanera 3D i drukarki 3D- 1 zestaw (w skład zestawu wchodzi 1 sztuka skanera 3 D i 1 sztuka drukarki 3D). 1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1A-1B do SWZ. 2.Nazwy i kody Wspólnego Słownik Zamówień (CPV): - 38520000- 6 - Skanery, - 42962000- 7 - Urządzenia drukujące i graficzne. 3.Zamawiający dopuszcza przy realizacji zamówienia zastosowanie urządzeń i materiałów równoważnych co do jakości i surowców użytych do ich wykonania do materiałów i urządzeń podanych w dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami). 4.Jeśli w dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami) wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, Zamawiający - w odniesieniu do wskazanych wprost w dokumentacji zamówienia parametrów, czy danych (technicznych lub jakichkolwiek innych), identyfikujących pośrednio lub bezpośrednio towar bądź produkt - dopuszcza rozwiązania równoważne zgodne z danymi technicznymi i parametrami zawartymi w w/w dokumentacji. Jako rozwiązania równoważne, należy rozumieć rozwiązania charakteryzujące się parametrami nie gorszymi od wymaganych, a znajdujących się w dokumentacji. 5.Gdziekolwiek w dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami) występują odniesienia do Polskich Norm, dopuszczalne jest stosowanie odpowiednich norm krajów Unii Europejskiej, w zakresie przyjętym przez polskie prawodawstwo. 6.Wszędzie tam, gdzie dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami), przy opisie zastosowanych materiałów lub urządzeń wskazano znaki towarowe, patenty lub pochodzenie przyjmuje się, że mogą być zastosowane materiały lub urządzenia równoważne. Wskazanie znaku towarowego, patentu lub pochodzenia ma charakter jedynie przykładowy i użyty jest w celu określenia standardów jakościowych i klasy, wymaganych w odniesieniu do stosowanych materiałów lub urządzeń. W przypadku, gdy powoływane normy i przepisy są państwowe lub odnoszą się do konkretnego kraju lub regionu, mogą być również stosowane inne odpowiednie normy zapewniające równy lub wyższy poziom wykonania niż powołane normy lub przepisy.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa Serwerów, każdy serwer z dwoma kartami sieciowymi wraz z systemem operacyjnym – 9 sztuk serwerów.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do Zespołu Szkół Nr 1 w Kwidzynie w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego w powiecie kwidzyńskim – modernizacja obiektów szkolnych wraz z wyposażeniem – etap II” – wyposażenie ZS 1 w Kwidzynie w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021 – 2027, Priorytetu 6. Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFRR), Działania 6.2. Infrastruktura edukacji włączającej i zawodowej, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego: Część nr 2- Dostawa Serwerów, każdy serwer z dwoma kartami sieciowymi wraz z systemem operacyjnym – 9 sztuk serwerów. 1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1A-1B do SWZ. 2.Nazwy i kody Wspólnego Słownik Zamówień (CPV): - 48820000-2 - Serwery, - 48800000-6 - Systemy i serwery informacyjne. 3.Zamawiający dopuszcza przy realizacji zamówienia zastosowanie urządzeń i materiałów równoważnych co do jakości i surowców użytych do ich wykonania do materiałów i urządzeń podanych w dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami). 4.Jeśli w dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami) wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, Zamawiający - w odniesieniu do wskazanych wprost w dokumentacji zamówienia parametrów, czy danych (technicznych lub jakichkolwiek innych), identyfikujących pośrednio lub bezpośrednio towar bądź produkt - dopuszcza rozwiązania równoważne zgodne z danymi technicznymi i parametrami zawartymi w w/w dokumentacji. Jako rozwiązania równoważne, należy rozumieć rozwiązania charakteryzujące się parametrami nie gorszymi od wymaganych, a znajdujących się w dokumentacji. 5.Gdziekolwiek w dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami) występują odniesienia do Polskich Norm, dopuszczalne jest stosowanie odpowiednich norm krajów Unii Europejskiej, w zakresie przyjętym przez polskie prawodawstwo. 6.Wszędzie tam, gdzie dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami), przy opisie zastosowanych materiałów lub urządzeń wskazano znaki towarowe, patenty lub pochodzenie przyjmuje się, że mogą być zastosowane materiały lub urządzenia równoważne. Wskazanie znaku towarowego, patentu lub pochodzenia ma charakter jedynie przykładowy i użyty jest w celu określenia standardów jakościowych i klasy, wymaganych w odniesieniu do stosowanych materiałów lub urządzeń. W przypadku, gdy powoływane normy i przepisy są państwowe lub odnoszą się do konkretnego kraju lub regionu, mogą być również stosowane inne odpowiednie normy zapewniające równy lub wyższy poziom wykonania niż powołane normy lub przepisy.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Menge: 9