2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa soli drogowej do zimowego utrzymania dróg dla potrzeb MPGK Sp. z o.o. w Katowicach.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa soli do MPGK Sp. z o.o. w Katowicach w ilości : a) 7000 t ( +/-40%) w okresie od daty podpisania umowy do 30.10.2025 r. – sezon I b) 7000 t (+/- 40%) w okresie od 01.11.2025 do 30.10.2026 r. – sezon II 1.1. Zamawiający informuje, że dostawy soli będące przedmiotem niniejszego postepowania niezbędne są do realizacji zleconego przez Miasto Katowice zimowego utrzymania dróg na terenie Katowic. Obecnie Zamawiający ma zakontraktowane zimowe utrzymanie dróg w sezonie 2024/2025. Zamawiający na zasadach prawa opcji zastrzega sobie prawo: a) do zmniejszenia lub zwiększenia ilości soli zamówionej dla danego sezonu do 40%, jak również b) do rozwiązania umowy po zakończeniu sezonu I, w przypadku nie uzyskania zamówienia na sezon II tj. 2025/2026 W przypadku skorzystania z prawa opcji Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia związane ze zmianą ilości zamówionej soli w danym sezonie w ramach prawa opcji (do 40%), jak również z tytułu rozwiązania umowy po zakończeniu sezonu I Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 4 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 657555-2024
Interne Kennung: PN/26/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34927100 Auftausalz
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa soli do MPGK Sp. z o.o. w Katowicach w ilości : a) 7000 t ( +/-40%) w okresie od daty podpisania umowy do 30.10.2025 r. – sezon I b) 7000 t (+/- 40%) w okresie od 01.11.2025 do 30.10.2026 r. – sezon II 1.1. Zamawiający informuje, że dostawy soli będące przedmiotem niniejszego postepowania niezbędne są do realizacji zleconego przez Miasto Katowice zimowego utrzymania dróg na terenie Katowic. Obecnie Zamawiający ma zakontraktowane zimowe utrzymanie dróg w sezonie 2024/2025. Zamawiający na zasadach prawa opcji zastrzega sobie prawo: a) do zmniejszenia lub zwiększenia ilości soli zamówionej dla danego sezonu do 40%, jak również b) do rozwiązania umowy po zakończeniu sezonu I, w przypadku nie uzyskania zamówienia na sezon II tj. 2025/2026 W przypadku skorzystania z prawa opcji Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia związane ze zmianą ilości zamówionej soli w danym sezonie w ramach prawa opcji (do 40%), jak również z tytułu rozwiązania umowy po zakończeniu sezonu I 2.Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 4 do SWZ, 3.Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 5 do SWZ.
Menge: 14 000 Tonnen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający informuje, że dostawy soli będące przedmiotem niniejszego postepowania niezbędne są do realizacji zleconego przez Miasto Katowice zimowego utrzymania dróg na terenie Katowic. Obecnie Zamawiający ma zakontraktowane zimowe utrzymanie dróg w sezonie 2024/2025. Zamawiający na zasadach prawa opcji zastrzega sobie prawo: a) do zmniejszenia lub zwiększenia ilości soli zamówionej dla danego sezonu do 40%, jak również b) do rozwiązania umowy po zakończeniu sezonu I, w przypadku nie uzyskania zamówienia na sezon II tj. 2025/2026 W przypadku skorzystania z prawa opcji Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia związane ze zmianą ilości zamówionej soli w danym sezonie w ramach prawa opcji (do 40%), jak również z tytułu rozwiązania umowy po zakończeniu sezonu I