517340-2026 - Wettbewerb
Polen – Jacketts und Blazer – Odzież mundurowa dla pracowników Lasów Państwowych II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdzież mundurowa dla pracowników Lasów Państwowych II
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy odzieży mundurowej dla pracowników Lasów Państwowych wyspecyfikowanej w opisie przedmiotu zamówienia. 1) Czapka przejściowa, ocieplana z membraną w kolorze ciemnozielonym z wizerunkiem godła – 400 sztuk — stanowi załącznik nr 23 do zarządzenia 53 DGLP z 23.06.2025 r. 2) Kurtka damska z membraną w kolorze ciemnozielonym z podpinką typu polar – 200 sztuk — stanowi załącznik nr 9 do zarządzenia 52 DGLP z 23.06.2025 r. 3) Kurtka męska z membraną w kolorze ciemnozielonym z podpinką typu polar - 500 sztuk — stanowi załącznik nr 10 do zarządzenia 52 DGLP z 23.06.2025 r. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dokumentacja techniczno-technologiczna, która stanowi Załącznik nr 10.
Interne KennungHP.270.24.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18223000 Jacketts und Blazer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18443000 Kopfbedeckungen und Zubehör für Kopfbedeckungen
5. Los
LosLOT-0005
Optionen
Beschreibung der Optionen1) Zamówienie obejmuje prawo opcji. 2) Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 90% wartości brutto umowy. 3) Skorzystanie z Opcji może nastąpić wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. 4) Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa Opcji w przypadku, gdy wyczerpaniu ulegnie zakres podstawowy i zakup dodatkowej ilości produktu będzie leżał w interesie Zamawiającego oraz wynikał z jego bieżących potrzeb Podstawą określenia wartości dostaw towarów zleconych w ramach Opcji będą ceny jednostkowe towarów określone są w ofercie 5) Zlecanie dostaw będących przedmiotem Opcji, ich odbiór, uiszczanie zapłaty oraz odpowiedzialność za ich niewykonanie lub nienależyte wykonanie, w tym odpowiedzialność w postaci kar umownych, jak również realizacja uprawnień Zamawiającego wynikających z Umowy, następować będzie na analogicznych zasadach, jak w przypadku dostaw będących Przedmiotem Umowy.